• شناسه خبر : 41572
  • تاریخ انتشار : 02 آذر 1399 - 09:08

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در خواب ببینید در حال خوردن شکلات هستید و یا به کسی شکلات می دهید . برای دانستن این تعبیر خواب در ادامه با ما همراه باشید .

شکلات کاکائویی
معبران تعابیر متفاوتی برای دیدن شکلات در خواب آورده اند . مطیعی تهرانی درباره تعبیر خواب شکلات می گوید شکلات در خواب به معنای مال و منفعت می باشد . البته باید بدانید خوردن شکلات در خواب یعنی کاری می کنید که دیگران می پسندند . هدیه دادن شکلات در خواب به معنای خوشحال کردن شخصی است که در انتها موجب ناراحتی اش می شود . با پرشین وی همراه باشید.

تعبیر خواب شکلات به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

حکم کلی مولف نفایس الفنون و عرایسالعیون درباره شیرینی ها این است که شرینی ها جمله در خواب سخن های خوش و مال و منفعت هستند شکلات نیز مشمول این تعبیر قرار می گیرد اما این شیرینی چون آمیخته به قهوه یا کاکائو است تعبیر متفاوتی پیدا می کند.

شکلات در خواب لذت گناه آلود است که غم می آورد و اندوه می آفریند.

اگر در خواب ببینید که شکلات می خورید به دنبال دل خود می روید و کاری را انجام می دهید که دوست دارید ولی از نظر دیگران خوب نیست و در نتیجه شما غمین و ملول می شوید.

تبعیت از هوای نفس همیشه ملال می آورد و موجب ناراحتی می شود.

تعبیر خواب شکلات خریدن

دیدن شکلات در خواب کاری است از همین نوع. خریدن شکلات یا هدیه گرفتن نیز همین تعبیر را دارد ولی تعارف دادن و هدیه بردن نشانه آن است که شما برای دیگری خوشحالی همراه با اندوه و تاسف می برید و سبب ناراحتی او می شوید.

اگر طعم قهوه یا کاکائوی شکلات زیاد باشد این تفاوت قطعیت بیشتری پیدا می کند و میزان اندوه و تاسف بر شادی و شعف آن می چربد ولی اگر شهد شکلات بیشتر باشد و طعم قهوه و کاکائو مختصر محسوس باشد خوشحالی بیشتر است و ناراحتی کمتر.

تعبیر خواب دیدن کاکائو به معنای سرگرمی و وقت گذرانی با دوستان بد است.

تعبیر خواب دیدن شکلات به معنای ثروت است.

تعبیر خواب شیرینی شکلاتی به معنای پیدا کردن دوست است.

تعبیر خواب خوردن شکلاتی ترش به معنای بیماری و ناامیدی است

تعبیر خواب نوشیدن شیر کاکائو به معنای رسیدن به هدف است.َدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up