• شناسه خبر : 41625
  • تاریخ انتشار : 03 آذر 1399 - 01:35

سرهنگ پاسدار وحید جمشیدی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان پایگاه مقاومت شهدای کمیته امداد استان اردبیل اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات…

محرومیت

سرهنگ پاسدار وحید جمشیدی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان پایگاه مقاومت شهدای کمیته امداد استان اردبیل اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات به مددجویان کمیته امداد استان که جزو اقشار آسیب‌پذیر و کم‌برخوردار جامعه هستند برنامه‌ریزی‌های لازم به خصوص در ایام کرونایی در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه رفع مشکلات اساسی اقشار آسیب‌پذیر جامعه برای ما یک اولویت اساسی است بیان کرد: در این زمینه امدادگران بسیجی با داشتن روحیه جهادی در راستای رفع مشکلات خانواده‌های بی‌بضاعت اقدام کرده و برای بهبود شرایط اقتصادی تمام سعی و تلاش خود را به کار می‌گیرند تا بتوانیم در خدمت‌رسانی به این اقشار اقدامات مناسبی انجام دهیم.

مدیر بسیج کارمندان سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: دستگیری از فقرا و نیازمندان به خصوص در ایام کرونایی برای ما اولویت اساسی است و به عنوان یک وظیفه همگانی به دنبال همکاری گسترده‌تر با کمیته امداد استان هستیم که تمهیدات لازم در این زمینه انجام یافته است.

جمشیدی ادامه داد: دستگیری از نیازمندان و فقرا در ایام حاضر و رسیدگی به امور محرومین و مستضعفان جزو برنامه‌های اساسی است و به همین منظور با همکاری کمیته امداد به دنبال ایجاد بسترهای مناسب برای رفع مشکلات اقشار آسیب‌پذیر هستیم.

وی اظهار کرد: با همکاری و همدلی کمیته امداد استان اجرای طرح‌های کمک‌های مومنانه و ایران همدل به خوبی و باموفقیت در استان اجرا شده که در این زمینه باید با پشت سر گذاشتن روزهای کرونایی مشکلات اقشار بی‌بضاعت جامعه را به حدأقل برسانیم.

در ادامه حسین دشتی مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل نیز اظهار کرد: حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه برای ما اولویت اساسی است و در این زمینه بسیجی‌وار و جهادی درصدد حل مشکلات محرومان و مستضعفان جامعه هستیم تا با رسیدگی به وضعیت آنان و نیز یاری‌رسانی به آنان بتوانیم آلام و مشکلات خانواده‌های نیازمند را کاهش دهیم.

در پایان این مراسم  از خدمات «جعفر مکارمی خوش‌اخلاق» فرمانده سابق تقدیر و «داداش نوعی» به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت شهدای کمیته امداد استان اردبیل معرفی شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up