• شناسه خبر : 42205
  • تاریخ انتشار : 10 آذر 1399 - 01:00

سیاوش محمدی در اردبیل گفت: آخرین بررسی نقشه های هواشناسی نشان داد که جوی نسبتاً ناپایدار طی امروز دوشنبه ۱۰ آذر در غالب مناطق استان…

برف و یخبندان

سیاوش محمدی در اردبیل گفت: آخرین بررسی نقشه های هواشناسی نشان داد که جوی نسبتاً ناپایدار طی امروز دوشنبه ۱۰ آذر در غالب مناطق استان حاکم خواهد بود.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: آسمان امروز نیمه ابری تا ابری، مه آلود، همراه با وزش باد خزری و در برخی نواحی مرکزی و جنوبی استان همراه با بارش خفیف برف خواهد بود البته از عصر امروز از میزان ابرناکی و ناپایداری ها کاسته خواهد شد.

این مقام مسئول اظهار داشت: از فردا سه شنبه ۱۱ آذر تا اواخر روز چهارشنبه ۱۲ آذرماه جوی نسبتاً پایدار در استان حاکم می شود و در طی این مدت با کاهش میزان پوشش ابر شاهد افزایش جزئی دما در طول روز خواهیم بود.

محمدی افزود: از روز پنج شنبه ۱۳ آذرماه مجدداً جوی نسبتاً ناپایدار در استان حاکم می شود که موجب ابرناکی، کاهش دما و بارش خفیف برف و باران خواهد شد.

وی تاکید کرد: هوای سرد و یخبندان شبانه به ویژه در مناطق مرکز و جنوب استان طی روزهای آینده همچنان تداوم خواهد داشت.

مدیر کل هواشناسی استان ادامه داد: از همه شهروندان و هم استانی ها درخواست می شود تا در مصرف حامل های انرژی به ویژه گاز صرفه جویی کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up