• شناسه خبر : 42367
  • تاریخ انتشار : 11 آذر 1399 - 09:22

خواستگار جوان وقتی شنید دختر جوان و خانواده اش به سفر رفته اند دست به سرقت میلیونی از خانه دختر جوان زد.

دستگیری مجرم

سرهنگ کارآگاه “علی کنجوریان” رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی گفت: ۳۰ مهرماه سرقت منزل با شکایت خانم جوانی در محدوده خیابان نبرد به کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه اعلام شد و پرونده پس از تحقیقات اولیه توسط ماموران کلانتری با دستور قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی گفت: شاکی که خانم جوانی بود، اظهار داشت همراه خانواده ام به قصد مسافرت از خانه خارج شدم و زمانی که به منزل مراجعه کردیم، متوجه شدم سارق با ورود به منزل طلاهای من را به ارزش یک میلیارد ریال سرقت کرده است .

سرقت میلیونی طلا از سوی یک آشنا

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران توضیح داد: با ثبت اظهارات شاکی تیمی از کارآگاهان به محل سرقت مراجعه که با تحقیق در صحنه جرم مشخص شد که مجرم به محل آشنایی کامل داشته و ظن کارآگاهان به سمت و سوی داخلی بودن سرقت سوق پیدا کرد.

این مقام انتظامی گفت: مجددا شاکی به این یگان دعوت و در خصوص اینکه آیا به شخص خاصی مظنون و یا کلید منزل را در اختیار شخص خاصی قرار داده اند تحقیق که وی بیان کرد به خواستگار خواهرم به اسم سعید که مدتی است ارتباط خانوادگی با ما برقرار کرده مشکوک هستم.

سرقت خواستگار از خانه دختر جوان

سرهنگ کنجوریان با بیان اینکه در مرحله بعدی از تحقیقات پلیسی، رد پایی از سعید در ارتکاب سرقت به دست آمد و حضور سعید در صحنه سرقت محرز شد، افزود: با هماهنگی قضائی سعید در مخفیگاهش دستگیر و پس از انتقال به پایگاه ششم معترف شد، با استفاده از کلیدی که خواهر شاکی در اختیارم گذاشته بود با اطلاع از نبود شاکی و خانواده او طلاها را سرقت کردم و بخشی از طلاها را به افراد عبوری و ناشناس و بخشی از طلاها را نیز به شخصی به نام سیامک فروخته ام.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه کارآگاهان موفق شدند خریدار اموال مسروقه را دستگیر و دومین متهم پرونده نیز به مالخری از سیامک اعتراف کرد، در پایان افزود: با تکمیل پرونده هر دو متهم با صدور قرار مجرمیت در اختیار دادیاری دادسرای ناحیه ۱۵ تهران قرار گرفتند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up