• شناسه خبر : 42433
  • تاریخ انتشار : 12 آذر 1399 - 02:46

مسعود امامی یگانه صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: شهرداری اردبیل به منظور جلوگیری از تجمعات در آرامستان‌ها محدودیت‌هایی را اعمال کرده…

مسعود امامی یگانه

مسعود امامی یگانه صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: شهرداری اردبیل به منظور جلوگیری از تجمعات در آرامستان‌ها محدودیت‌هایی را اعمال کرده است بنابراین نیاز است همشهریان در این زمینه همکاری‌های لازم را داشته باشند.

وی بیان کرد: برگزاری مراسم ترحیم در منزل و آرامستان‌ها ممنوع و یک اشتباه محرز است و در این زمینه بنابه شرایط خاص و احساسی خانواده‌های عزادار انتظار می‌رود برای حفظ سلامتی جان خود و دیگران همکاری‌های لازم را داشته باشند.

فرماندار اردبیل بیان کرد: سرپیچی از ضوابط ستاد مقابله با کرونا جرم محسوب شده و برخورد جدی با متخلفان و ناقضان پروتکل‌های بهداشتی داریم، بنابراین نیاز است در این زمینه با همکاری و همدلی مشکلات موجود را برطرف کرده و به اهداف خود در این زمینه برای قطع زنجیره انتقال کرونا دست یابیم.

امامی‌یگانه ادامه داد: این که برخی به دورهمی‌ها و تجمات بی‌توجهی نشان می‌دهند قابل قبول نبوده و  منطقی نیست چرا که این اقدامات می‌تواند سبب داغدار شدن خود و خانواده‌های دیگران شود و ناراحتی و نگرانی‌های بیشتری پیش آورد.

وی اظهار کرد: طبق محدودیت‌های اعمال شده توسط شهرداری برگزاری مراسم ترحیم در آرامستان‌ها فقط با حضور افراد درجه یک متوفی و محدود برگزار و در این زمینه هیچ عذر و بهانه‌ای قابل قبول نیست که انتظار می‌رود با همکاری مردم و مسئولان هر چه سریع‌تر این ویروس از کشورمان ریشه‌کن شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up