• شناسه خبر : 42476
  • تاریخ انتشار : 12 آذر 1399 - 10:25

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از تحت تعقیب قرار گرفتن عاملان زورگیری و سرقت خشن از بانوی کرمانشاهی خبر داد.

دستگیری مجرم

محمدرضا آمویی ظهر امروز ۱۲ آذر در واکنش به انتشار فیلم زورگیری از بانوی کرمانشاهی در فضای مجازی اظهار کرد: روز گذشته یکی از بانوان در شهرک فرهنگیان فاز یک در حال تردد بود که ۲ جوان سد راه وی می‌شوند.

وی ادامه داد: این ۲ نفر با تهدید سلاح سرد ضمن ایجاد رعب و وحشت برای بانوی کرمانشاهی به ربودن اموال وی اقدام کرده و سپس با یک دستگاه خودرو متواری می‌شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از وقوع این اتفاق و اطلاع پلیس، شناسایی و دستگیری ۲ فرد زورگیر در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت و نتیجه اقدامات در اسرع وقت به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه در ادامه با اشاره به حساسیت موضوع، از دستور سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه برای دستگیری هرچه سریع‌تر زورگیران خشن خبر داد و گفت: همه اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری آنها در حال انجام است.

وی امنیت مردم را خط قرمز پلیس عنوان کرد و افزود: هرکسی از این خط قرمز عبور کند با واکنش سریع و قاطعانه پلیس مواجه شده و قطعاً به سزای عمل خود خواهد رسید.

آمویی با تاکید بر اینکه کرمانشاه جای افراد شرور نیست و برخوردهای لازم و برابر قانون با آنها به عمل خواهد آمد، بیان کرد: بسیاری از آنها به این نتیجه و باور نیز رسیده‌اند که دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و نتیجه عمل مجرمانه خود را خواهند دید.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از شهروندان و خصوصاً بانوان خواست هنگام حضور در معابر عمومی و خیابان تا حد امکان از همراه آوردن وسایل با ارزش مانند طلا و جواهرات یا پول نقد به مقدار زیاد خودداری کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up