• شناسه خبر : 43692
  • تاریخ انتشار : 27 آذر 1399 - 06:16

سخنگوی شورای ائتلاف انقلاب اسلامی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل از آغار بکار کمیته سیاسی و انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل خبر داد.

شهرخوان

 

شهرام محمدی در دیدار اعضای جبهه مردمی اظهار داشت: در راستای برنامه ریزی برای ایجاد زمینه های مشارکت بالای مردمی و کمک به آگاهی ‌های عمومی برای انتخاب اصلح، کمیته سیاسی و انتخابات شورای ائتلاف آغاز به کار کرد.

وی با بیان اینکه دایره شورای ائتلاف برای حضور و فعالیت نیروهای علاقمند و انقلابی گسترده است، افزود: ترکیب شورای استانی، شورای شهرستانها و اعضای کمیته ها و کانونهای تخصصی به گونه ای است که اکثریت نیروهای علاقمند را فرا می ‌گیرد.

سخنگوی شورای ائتلاف انقلاب اسلامی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با اشاره به توصیه ‌های چهارگانه مقام معظم رهبری در جمع اعضای ستاد بزرگداشت سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: شورای ائتلاف برنامه‌ ریزی برای تهیه طرح ‌ها و برنامه ‌های ملی و منطقه ‌ای جهت تقویت توان همه جانبه داخلی، دشمن شناسی، اتحاد ملی و خنثی ‌سازی تحریم ‌ها را در دستور کار خود قرار داد تا بتواند ضمن اقدام عملی، برنامه‌ های کاربردی را به نمایندگان و مسئولان ارایه دهد.

محمدی تصریح کرد: کارگروه ‌های تخصصی کمیته سیاسی و انتخابات فعالیت تخصصی خود را شروع کرده ‌اند و نحوه ورود به انتخابات و تعیین کاندیداهای مورد حمایت تدوین و اطلاع رسانی خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up