• شناسه خبر : 44588
  • تاریخ انتشار : 06 دی 1399 - 02:35

بعد از اجرای پل های غیر همسطح در استان اردبیل اینبار کلنگ احداث پل غیر هم‌ سطح اینبار در مشگین به زمین زده می شود.

کلنگ

 

 

رحمت انوری آذر اظهار کرد: میدان جانبازان یکی از میادین شلوغ و پر ترافیک مشگین شهر است و بسیاری از مسافران استان آذربایجان شرقی از این نقطه وارد این شهرستان می ‌شوند.

وی افزود: به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه عمومی، کاهش ترافیک و روان سازی میدان جانبازان، احداث پل غیر همسطح در این نقطه از شهر مشگین شهر در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.

شهردار مشگین شهر عنوان کرد: مدیریت شهری با شرکت مهندسین مشاور در بخش خصوص برای انجام مطالعات اجرای پروژه پل غیر همسطح به مبلغ ۲۶۰ میلیون تومان قرارداد همکاری امضا کرده و اکنون مطالعه این طرح توسط شرکت مشاور در حال انجام است.

انوری ‌آذر ادامه داد: پس از اتمام طرح مطالعاتی و تخصیص بودجه اولیه ۲۰ میلیارد ریالی از سوی استانداری اردبیل، کلنگ احداث پل غیر هم‌ سطح توسط شهرداری مشگین شهر در دهه فجر بر زمین زده می ‌شود و اجرای آن آغاز خواهد شد.

وی اضافه کرد: بخشی از بودجه احداث این طرح توسط استانداری و مابقی هزینه ‌ها نیز از طریق منابع داخلی شهرداری تأمین خواهد شد.

شهردار مشگین ‌شهر خاطرنشان کرد: با توجه به توریستی بودن شهر مشگین شهر و حضور تعداد بیشماری از گردشگران و مسافران در فصول مختلف سال، قدیمی بودن بافت خیابان ‌های این شهر، افزایش جمعیت و وسایل نقلیه عمومی، اصلاح معابر و کاهش ترافیک در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up