• شناسه خبر : 44810
  • تاریخ انتشار : 08 دی 1399 - 02:16

فرماندار اردبیل گفت: امسال با حمایت دولت ۱۷ واحد تولیدی راکد در این شهرستان فعال شد و با فعال‌سازی این واحدها برای ۱۷۰ نفر زمینه اشتغال ایجاد شده است.

مسعود امامی یگانه

مسعود امامی‌یگانه صبح امروز  در بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شماره یک اردبیل اظهار داشت: حمایت از واحدهای تولیدی، تامین زیرساخت‌های لازم واحدها و احیای واحدهای راکد ضروری است که به همین منظور امسال با حمایت دولت ۱۷ واحد تولیدی راکد در این شهرستان فعال شد و با فعال‌سازی این واحدها برای ۱۷۰ نفر زمینه اشتغال ایجاد شده است.

وی با اشاره به ایجاد اشتغال در واحدهای تولیدی کوچک گفت: حمایت‌ها از این واحدها مورد توجه قرار گرفته  و اقدامات خوبی هم در شهرستان از قبیل ارائه تسهیلات و تامین زیرساخت‌ها برای واحدهای کوچک  انجام شده است.

فرماندار اردبیل گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و نیمه‌فعال در این شهرستان شناسایی شده و تلاش بر این است مشکلات این واحدها برطرف شود.

امامی یگانه بیان کرد: ایجاد اشتغال پایدار در مناطق محروم از اولویت اساسی مسئولان استان است و برنامه‌ریزی شده امسال با اجرای طرح‌های اشتغال‌زا  زمینه رونق اقتصادی در این شهرستان  فراهم شود.

وی درباره اعطای تسهیلات مشاغل خانگی افزود:یکی ازاولویت‌های  توسعه اشتغال، اعطای تسهیلات مشاغل خانگی است که با ارایه تسهیلات به مشاغل خانگی برای ۲۱۱ نفر شغل ایجاد شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up