• شناسه خبر : 44956
  • تاریخ انتشار : 09 دی 1399 - 10:24

نوعروس قزوینی که در خانه نامزدش و در ماجرای انفجار گاز بخاری به شدت دچار سوختگی شده بود پس از انتقال به تهران روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

حوادث

شامگاه یکشنبه ۷ دی ماه امسال ماموران کلانتری ۱۴۵ ونک در تماس مسئولان بیمارستان مطهری در جریان مرگ زن ۲۴ ساله ای که قربانی یک آتش سوزی مرگبار شده بود قرار گرفتند.

بدین ترتیب بازپرس واحدی از شعبه ۱۱ دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا تیمی از ماموران برای تحقیقات وارد عمل شوند که در این مرحله مشخص شد زن جوان ۱۰ روز قبل به خاطر شدت سوختگی از قزوین به تهران منتقل شده است.

انفجار مرموز در خانه تازه داماد

خانواده زن جوان در تحقیقات پلیسی اعلام کردند که دخترشان روز حادثه به خانه نامزدش در قزوین رفته بود که دخترمان و نامزدش دچار سوختگی شدند و تازه داماد پس از چند روز از بیمارستان مرخص شد اما دخترمان به خاطر شدت سوختگی به تهران منتقل شد و پس از ۱۰ روز به کام مرگ فرو رفت.

تازه داماد جوان نیز در تحقیقات به ماموران گفت: روز حادثه نامزدم به خانه مان آمد که انفجار گاز بخاری باعث آتش سوزی شد که نامزدم به شدت دچار سوختگی شد و خودم نیز دچار سوختگی شدم و هر ۲ به بیمارستان منتقل شدیم اما همسرم به کام مرگ فرو رفت.

بنا بر این گزارش، بازپرس واحدی در این مرحله دستور داد تا پرونده آتش سوزی مرگبار در قزوین تشکیل تا مشخص شود این آتش سوزی عمدی بوده یا نه.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up