• شناسه خبر : 45050
  • تاریخ انتشار : 10 دی 1399 - 02:19

مدیرعامل بانک صنعت و معدن از چند واحد تولیدی فعال در اردبیل بازدید کرد.

کارگاه صنعتی

 حسین مهری قبل از ظهر چهارشنبه بعد از ورود به فرودگاه اردبیل و استقبال معاون اقتصادی استاندار اردبیل و مدیران استانی در بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی در جریان فعالیت این مجموعه‌ها قرار گرفت.
وی در گام اول بازدید که استاندار اردبیل نیز حضور داشت، از کارخانه آرتاویل تایر و فاز توسعه‌ای آن بازدید کرد.

کارخانه آرتاویل تایر در حال حاضر انواع تایرهای سبک  سنگین تولید و روانه بازار مصرف می کند.

این کارخانه با تولید سالانه ۳۰۰ هزار حلقه نیاز بازار را تامین می‌کند و متقاضی تسهیلات ارزی و ریالی از بانک صنعت و معدن است.

در ادامه این بازدیدها مدیر عامل بانک صنعت و معدن از مجتمع فولاد سپهر سبلان تولید کننده شمش فولاد در شهرک صنعتی شماره دو اردبیل بازدید کرد و نسبت به پرداخت تسهیلات سرمایه درگردش این واحد تولیدی قول مساعد داد. مدیر عامل بانک صنعت و معدن در سفر به اردبیل همچنین از کارخانه آذرساروج سبلان بازدید کرد.

مهری در این بازدید با ابراز خرسندی از تولیدات متنوع کارخانه آذرساروج سبلان در حوزه سبک‌سازی محصولات صنعت ساختمان از آمادگی بانک صنعت و معدن در حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان خبر داد.

این کارخانه با تولید ۵۰۰ متر مکعب آجر پیش ساخته و سبک علاوه بر تامین نیاز داخلی محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر می‌کند.

مدیر عامل آذر ساروج سبلان در این بازدید از مدیر عامل بانک صنعت و معدن خواست؛ تا با پرداخت ۱۰ میلیارد تومان به طرح توسعه این کارخانه کمک کند.

مهری همچنین در این سفر از شرکت هفت آسمان سبلان تولیدکننده میوه خشک و واحد تولید زیورآلات در شهرک صنعتی شماره دو اردبیل بازدید کرد و در جریان فعالیت آنها قرار گرفت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up