• شناسه خبر : 45120
  • تاریخ انتشار : 11 دی 1399 - 11:42

دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: با رسیدن به وضعیت نارنجی و زرد در شهرستان‌های اردبیل نماز جمعه در تمامی مناطق به جزو ۴ شهر اردبیل، مشگین‌شهر، لاهرود و رضی برپا می‌شود.

نماز

حجت‌الاسلام ناصر نصیری اظهار داشت: طبق ضوابط ستاد مقابله با کرونا برای کاهش و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، با رسیدن به وضعیت نارنجی و زرد در شهرستان‌های اردبیل نماز جمعه در تمامی مناطق به جزو ۴ شهر اردبیل، مشگین‌شهر، لاهرود و رضی برپا می‌شود.

وی با اشاره به این که حفظ سلامتی مردم برای ما یک اولویت اساسی است بیان کرد: درصدد هستیم برای جلوگیری از شیوع این ویروس فعلاً در شهرستان‌های با وضعیت نارنجی نماز جمعه را برپا نکنیم که در این زمینه نظر دانشگاه علوم پزشکی و نماینده ولی فقیه در استان اردبیل مبنای کار قرار گرفته است.

دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: در مناطقی که نماز جمعه برپا می‌شود انتظار ما این است که رعایت ضوابط و اصول بهداشتی و نیز ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

نصیری ادامه داد: انتظار ما از مردم این است که در ریشه‌کردن ویروس منحوس کرونا همکاری‌های لازم را با ما داشته باشند تا فریضه نماز جمعه به زودی در تمامی مناطق استان برگزار شود و بتوانیم از فیض و فریضه‌های آن بهره‌مند شویم.

وی اظهار کرد: سعی و تلاش ما بر این است که با فرهنگ‌سازی و آگاه‌سازی مناسب در راستای رعایت هر چه بیشتر مردم گام برداشته و به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up