• شناسه خبر : 45126
  • تاریخ انتشار : 11 دی 1399 - 11:27

رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: امسال و سال آینده ۲۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به فعالان صنعتگر اردبیلی ارائه می‌شود.

کارخانه صنعتی

رامین صادقی پیش از ظهر امروز در جلسه‌ ارائه عملکرد سفر یک روزه مدیرعامل بانک صنعت و معدن اردبیل اظهار داشت: بانک صنعت و معدن در حمایت از بخش صنعت اردبیل ۲۱ هزار میلیاردریال تسهیلات پرداخت کرده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن  وتجارت استان اردبیل گفت: در دولت تدبیر وامید بانک صنعت و معدن بیش از ۲۱هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزی وریالی به صنعتگران وکارآفرینان استان اردبیل پرداخت کرده است.

صادقی اظهار کرد: صنعتگران ومعدنکاران ما بادریافت این تسهیلات موفق شدند طرح‌های جدید صنعتی راه‌اندازی و یا به توسعه واحدهای خود کمک کنند.

وی افزود: با دعوت استاندار اردبیل مدیر عامل بانک وصنعت در سفر یک روز از مجتمع صنعتی آرتاویل تایر،فولاد سپهر،ساروج سبلان،واحد تولید کاغد از سنگ ،هفت آسمان سبلان ،زیور الات و آرتاپان و پتروشیمی آرتا بازدید کرده و قول مساعد در پرداخت تسهیلات حمایتی از این واحدها را دادند.

صادقی بیان کرد:در این سفر مقرر شد مبلغ ۲هزار و۵۰۰میلیارد ریال تسهیلات طی امسال و سال آینده به فعالان بخش صنعت استان توسط بانک صنعت و معدن پرداخت شود.

وی پرداخت این تسهیلات را زمینه ساز تثبیت وایجاد اشتعال جدید در بخش صنعت برشمرد و گفت: نگاه بانک صنعت ومعدن نگاه توسعه وتخصصی در حمایت ازفعالان این بخش است.

رئیس سازمان صمت استان اردبیل به رویکرد خوب این بانک در حمایت از واحدهای راکد اشاره کرد و افزود:در استان اردبیل نیز در سال جهش تولید بیش از ۴۷ واحد راکد و تعطیل شده باپرداخت تسهیلات بانکی به چرخه فعالیت بازگشتند.

وی تصریح کرد: در سفر مدیرعامل بانک صنعت و معدن با پیشنهاد استاندار اردبیل مقرر شد سقف اختیارات سرپرستی استان در پرداخت تسهیلات از ۲۰۰میلیارد ریال به ۳۰۰میلیارد ریال افزایش یابد تا نیازی به اخد مجوز ملی نباشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up