• شناسه خبر : 45134
  • تاریخ انتشار : 11 دی 1399 - 11:28

استاندار اردبیل با اشاره به طرح‌های آماده افتتاح اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان گفت: طرح‌های خوبی در این حوزه اجرا و آماده بهره‌برداری شده که به زودی در سفر وزیر میراث‌فرهنگی به استان شاهد بهره‌برداری از آن خواهیم بود.

اکبر بهنام جو

جلسه بررسی طرح‌های آماده افتتاح اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با حضور مسئولان استانی و استاندار اردبیل برگزار شد و در این جلسه استاندار اردبیل از پیشتازی میراث‌فرهنگی در آماده‌سازی پروژه‌ها در فرصت کرونایی خبر داد.

اکبر بهنامجو استاندار اردبیل ظهر امروز در این جلسه اظهار داشت: این اقدامات زمینه برای رونق برنامه‌ها و طرح‌ها در این حوزه را فراهم خواهد کرد.

وی اظهار کرد: اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان از فرصت کرونا به نحوی مناسب و شایسته برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌های مختلف در حوزه‌های سه‌گانه بهره‌برداری کرده که این اقدام شایسته قدردانی است.

بهنامجو با اشاره به آماده‌سازی طرح‌های حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان در ایام کرونا بیان کرد: این اقدامات زمینه برای رونق برنامه‌ها و طرح‌ها در این حوزه را فراهم خواهد کرد.

استاندار اردبیل در مورد اجرای طرح گردشگری در دریاچه کشت و صنعت مغان گفت: با همکاری‌های لازم با سرمایه‌گذار طرح و حل مشکلات و موانع در این پروژه باید زمینه برای اجرای هر چه سریع‌تر طرح فراهم شود.

بهنام‌جو با اشاره به طرح‌های آماده افتتاح اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان افزود: طرح‌های خوبی در این حوزه اجرا و آماده بهره‌برداری شده که به زودی در سفر وزیر میراث‌فرهنگی به استان شاهد بهره‌برداری از آن خواهیم بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up