• شناسه خبر : 45620
  • تاریخ انتشار : 18 دی 1399 - 11:03

پسر خشمگین که پدر و دوست پدرش را به خاطر اعتیاد به قتل رسانده بود بعد از ۵ ماه فرار به دام افتاد.

 

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان، جوان ۲۰ ساله‌ای که با شلیک سلاح شکاری اقدام به قتل پدر و دوست پدر خود کرده بود پس از ۵ ماه فرار به دام افتاد.

به گزارش رکنا، سردار “احمد طاهری” فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در تاریخ ۲۸ تیر ماه سال جاری در پی گزارش قتل ۲ مرد میانسال در منزلی مسکونی واقع در یکی از محلات شهرستان زابل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با حضور در صحنه قتل و انجام تحقیقات اولیه دریافتند که جوانی ۲۰ ساله، طی یک نزاع خانوادگی، با شلیک سلاح شکاری پدر ۵۰ ساله و دوست ۵۶ ساله پدرش را به قتل رسانده و از محل فرار کرده است.

دستگیری قاتل

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده در جریان تحقیقات خود دریافتند که متهم پس از ارتکاب به جنایت از طریق مرز‌های شرقی به کشور افغانستان گریخته است.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: مأموران که به طور جد، درصدد دستگیری قاتل بودند چند روز قبل از حضور مجدد او در سطح استان مطلع و تحقیقات خود را برای شناسایی مخفیگاهش آغاز کردند.

سردار طاهری بیان داشت: سرانجام با تلاش شبانه روزی پلیس آخرین مخفیگاه قاتل در یکی از محلات شهر زاهدان شناسایی و روز گذشته متهم با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از ۵ ماه فرار دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در تحقیقات صورت گرفته از متهم مشخص شد که او در روز حادثه به دلیل اعتیاد پدرش با وی درگیر و مرتکب این ۲ فقره قتل شده است.

او خاطر نشان کرد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up