• شناسه خبر : 45634
  • تاریخ انتشار : 19 دی 1399 - 12:47

همان طور که می دانید کشک از شیر به دست می آید و بسیار مقوی می باشد . حال برای اینکه بدانید دیدن کشک در خواب چه تعبیری دارد با ما همراه باشید .

تعبیر خواب

از میان معبران منوچهر تهرانی به تعبیر خواب کشک پرداخته است .او چنین معتقد است که دیدن کشک , در خواب خوب نیست .اگر خواب ببینیم کشک می خوریم به معنای غم است و سابیدن کشک در خواب به معنای , فتنه است . اگر خواب ببینید که کشک را می فروشید بهتر است از خواب که در آن کشک می خرید . در ادامه با پرشین وی همراه باشید .

تعبیر خواب کشک به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

دیدن کشک در خواب تعبیر خوبی ندارد به هر صورتی که باشد چه تر و چه خشک چه تنها و چه در غذا مخصوصا , خوردن کشک اگر ترش و شور باشد غم و رنج و غصه و گرفتاری است.

دیدن کشک سایی در خواب به معنای فتنه انگیزی است و دغل کاری.

تعبیر ساییدن کشک در خواب

اگر ببینید در خواب کسی برای شما کشک می ساید او فتنه می انگیزد و گرفتاری و ابتلا به وجود می آورد , و چنانچه دیدید خودتان کشک می سایید ,

کاری خلاف می کنید که مستوجب ملامت می شوید. فروختن کشک در خواب بهتر از خریدن آن است.

کشک محصولی از شیر است که چوپانان ان را درست میکنند.

کشک با حجم کم خود، یک مادهٔ غذایی معجزه‌آسا است که در بر دارنده تمامی ویژگی‌های شیر می‌باشد. کشک حاوی کلسیم، چربی، نمک، پروتئین و ویتامین نیاسین است.

میزان انرژی تولید شده با ۱۰۰ گرم کشک حدود ۱۰۵ تا ۱۲۰ کیلو کالری می‌باشد که می‌تواند به عنوان یکی از , تأمین کننده‌های انرژی مورد نیاز بدن در رژیم غذایی روزانه گنجانده شود.

کشک از دوغ تهیه می‌شود کشک غالباً مزه ترشی دارد و در غذاهایی مانند کله جوش٬ آش رشته و , «کشک بادمجان» استفاده می‌شود.

«کشک» یکی از چندین فراوردهٔ فرعی درتهیه «کره» است. روستاییان ماست را درون «مَشک» ریخته , و با زدن و تکان دادن آن٬ کره‌اش را می‌گیرند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up