• شناسه خبر : 45674
  • تاریخ انتشار : 20 دی 1399 - 02:17

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: باید در راستای اصلاحات لایحه بودجه ۱۴۰۰ تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یابد و بتوانیم از این لایحه بودجه به نفع مردم مناطق محروم و کم‌برخوردار جامعه استفاده کنیم.

فقر

حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی اظهار داشت: یکی از موضوعات اساسی و دغدغه‌های مهم مجلس در حال حاضر برنامه‌ریزی در راستای ساماندهی بودجه ۱۴۰۰ است که با هدف توسعه زیرساخت و به نفع مردم باید در نظر گرفته شود و در این زمینه باید چکش‌کاری‌های لازم مبنای کار قرار گیرد.

وی با اشاره به این که مشکلات کشور محدود نیست، بیان کرد: باید در راستای اصلاحات لایحه بودجه ۱۴۰۰ تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یابد و بتوانیم از این لایحه بودجه به نفع مردم مناطق محروم و کم‌برخوردار جامعه استفاده کنیم.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: باید این مسئله مورد توجه واقع شود که هم‌اکنون در برخی استان‌های محروم کشور برخی به نان شب هم محتاج هستند و این مسئله به هیچ عنوان با ایجاد عدالت اجتماعی در جامعه همخوانی نداشته و نیازمند حمایت همه‌جانبه و رسیدگی به تمامی نیازمندان است.

موسوی تصریح کرد: اردبیل نیز جزو استان‌های کم‌تر توسعه یافته محسوب می‌شود و در بخش صنعتی با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو است که به همین منظور درصدد هستیم برای تأمین معیشت خانوار نیازمند برنامه‌ریزی‌های اساسی اندیشیده و برای حل مشکلات آنان گام‌های اساسی برداریم.

وی اظهار کرد: باید در راستای حل مشکلات بخش تولید و صنعت اقدامات مناسبی انجام یابد تا بتوانیم توسعه استان را محقق کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up