• شناسه خبر : 45744
  • تاریخ انتشار : 21 دی 1399 - 09:56

زن بجنوردی پس از جدل با همسرش جلوی چشمان فرزند خردسالش به قتل رسید.

جرم درگیری و قتل

مرد بجنوردی در پی دعوای خانوادگی با خشم آنی همسرش را به قتل رساند و فرزند خردسالش را از نعمت مادر و پدر محروم کرد.

تیغ تیز خشم آنی یکبار دیگر در بجنورد قربانی گرفت و باعث شد مرد عصبانی در پی جر و بحث با همسرش او را با دستانش خفه کند و خود نیز راهی زندان شود.

بر اساس اعلام رئیس پلیس آگاهی استان این حادثه تلخ زمانی رخ می دهد که این زوج پس از بازگشت از منزل یکی از اقوام ، فرد مقتول با مقایسه زندگی خودشان با زندگی خانواده ای که با او دیدار داشتند باعث جر و بحث بین خود و همسر می شود. با ادامه جدل میان این زوج مرد عصبانی کنترلش رو از دست می دهد و با دستانش گلوی همسرش را می فشرد تا او جان خودش را از دست دهد.

صحنه سازی قتل

در پی این حادثه زمانی که مرد عصبانی به خودش می آید کار از کار گذشته است و او تصمیم می گیرد تا با صحنه سازی وانمود کند همسرش بر اثر گاز گرفتگی جان باخته است.

در این باره سرهنگ «رستگار» گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره خفگی با گاز مونواکسید کربن خانمی ۲۹ ساله در یکی از مناطق شهرستان بجنورد و انتقال به بیمارستان، کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

به گفته سرهنگ مقصود رستگار با بررسی اولیه جسد و مشهود بودن آثار فشار جسم رشته ای در گردن و کبودی صورت و انگشت وسط دست راست آن ، ظن اینکه قتلی انجام شده است قوت گرفت.بر این اساس ماموران برای بررسی موضوع به منزل مقتول عزیمت و اقدام به انجام تحقیقات گسترده از خانواده وی کردند.

کارآگاه «رستگار» با بیان اینکه همسر متوفی در ابتدا منکر هرگونه نزاع و درگیری بود و علت مرگ وی را با پس از دستگاری لوله و اتصالات بخاری گازگرفتگی عنوان می کرد، افزود :پس از تحقیقات فنی و تخصصی کارآگاهان سرانجام متهم لب به اعتراف گشود و به جرم خود اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره با اینکه متهم پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد از شهروندان خواست تا با بالا بردن آستانه تحمل خود دیگر شاهد اینگونه حوادث ناگوار نباشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up