• شناسه خبر : 45786
  • تاریخ انتشار : 22 دی 1399 - 02:03

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ۵۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در ایام مبارک دهه مبارک فجر با همکاری کمیته ورزش و جوانان و بیش از ۱۵۰ برنامه با گستره استانی و به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

ورزشگاه

نخستین جلسه هماهنگی برنامه‌های فرهنگی ورزشی دهه مبارک فجر کمیته ورزش و جوانان با حضور مدیر کل ورزش و جوانان، معاونین و روسای واحد های اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل برگزار شد.

در این جلسه سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل با اشاره به برگزاری بیش از ۵۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در دهه مبارک فجر اظهار داشت: برنامه‌های دهه مبارک فجر کمیته ورزش و جوانان با محوریت انقلاب، مقاومت و ولایت پذیری انجام خواهد شد و از این ۵۰۰ برنامه دهه مبارک فجر کمیته ورزش و جوانان بیش از ۱۵۰ برنامه با گستره استانی و بصورت همزمان برگزارخواهد شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل افزود: از برنامه ها ی مهم که همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره ) در استان برگزار خواهد شد به صدا در آمدن زنگ انقلاب است که با همایش دوچرخه سورای در سرتا سر استان برگزار خواهد شد.

انوشیروانی با تاکید بر اینکه دهه مبارک فجر برای مردم ایران بسیار اهمیت دارد و یادآور روزهای پرغرور پیروزی انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: دهه مبارک فجر روز بزرگ و یوم الله است که به لحاظ فرهنگی دهه اتحاد و همدلی مردم و ملت ایران می باشد که باید با تمام توان و با بهترین کیفیت برنامه های این دهه را برگزار کنیم و شان و شکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی را با برگزاری برنامه های با کیفیت حفظ بکنیم.

وی به نقش مهم و پر رنگ بانوان ایران در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و با تاکید بر اینکه ورزش بانوان باید در برگزاری برنامه های این دهه پر رنگ باشد، عنوان کرد: در این دهه برنامه‌هایی هم چون برگزاری جشنواره‌ها با هماهنگی معاون ورزش بانوان و همکاری هیات روستایی عشایری و بازیهای بومی محلی ، تجلیل از مادران شهید، طرح پارک بام، برگزاری مسابقات کارکنان دولت در بخش بانوان، طرح طبیعت پایدار، سلامت ماندگار، فراغت بانوان با ورزش و نشست های آموزشی بصورت استانی برگزار خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up