• شناسه خبر : 45865
  • تاریخ انتشار : 23 دی 1399 - 11:28

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در خواب ببینید قلیان می کشید و یا قلیان چاق می کنید . برای دانستن این تعبیر خواب در ادامه با ما همراه باشید.

قلیان

از میان معبران بزرگ مطیعی تهرانی به تعبیر خواب قلیان پرداخته است .او دیدن قلیان را در خواب نشان از غم و اندوه می داند .او می گوید اگر خواب ببینی در حال قلیان کشیدن هستی در حالیکه در بیداری قلیان نمی کشی یعنی دچار غم می شوی و قلیان چاق کردن به معنای انجام کاری است که عاقبت آن غم است . با پرشین وی همراه باشید.

قلیان مانند دیگر وسائل تدخین نشان غم و اندوه و تلخ کامی است. چنانچه در خواب ببینید که قلیان می کشید و اهل کشیدن قلیان نباشید گرفتار ناراحتی فکر و خیال می شوید.

تعبیر اکراه داشتن از دود قلیان در خواب

اگر در خواب ببینید دیگران قلیان می کشند و به شما تعارف می کنند ولی شما از دود کردن آن اکراه دارید مشکلی پیش می آید که دیگران عامل آن هستند و شما هم گرفتار آن می شوید.

تعبیر قلیان چاق کردن در خواب
اگر در خواب با رغبت قلیان را بگیرید و بکشید خودتان نیز مسئول و مقصر خواهید بود. اگر در خواب ببینید که قلیان چاق می کنید دست به کاری می زنید که ناراحتی می آورد. روی هم رفته قلیان تلخ کامی است اما بلا و مصیبت نیست.

شرایط بیننده خواب در تعبیر خواب او تاثیر دارد. حالات درونی، اتفاقات روزمره، زندگی پر استرس خواب های آشفته و بدون معنی خاصی را برای فرد به دنبال دارد. حتی اگر دو نفر یک خواب مشابه ببینند، تعبیر آن بسته به شرایط روحی آن ها، متفاوت خواهد بود.

بنابراین خواب شما براساس شرایط روحی و درونی شما تعبیر می شود. تعبیر خواب علم مهمی است که از عهده هر کسی بر نمی آید. به استناد قرآنی، علم تعبیر خواب مختص اولیای الهی است.

همانطور که از در سوره یوسف پیامبر آمده است، حضرت یوسف با تعبیر خواب زندانیان و تعبیر خواب عزیز مصر قومی را از فلاکت نجات داد. این علم خدایی است و از افراد عادی نباید انتظار تعبیر خواب داشت.

اما در میان مردم بسیار شایع است که برای شی و اجسام دیده شده در خواب تعبیری در نظر می گیرند و گاهاً درست معنی می شود. مانند آب که نماد زلالی و پاکی و روشنایی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up