• شناسه خبر : 45899
  • تاریخ انتشار : 24 دی 1399 - 10:58

عقیق از سنگ های گرانبها و قیمتی می باشد که این روزها از آن برای ساخت انگشتر استفاده می کنند .برای دانستن تعبیر خواب عقیق با ما همراه باشید.

انگشتر طلا و جواهر

معبران تعابیر متفاوتی برای دیدن عقیق در خواب آورده اند . ابن سیرین معتقد است عقیق داشتن در خواب به معنای منفعت است و در تعبیری دیگر به دست آوردن مال است . مطیعی تهرانی هم درباره تعبیر خواب عقیق می گوید انگشتر عقیق در خواب به معنای خوشحالی می باشد و گم کردن عقیق در خواب به معنای گم شدن مالی در بیداری است . در ادامه با پرشین وی همراه باشید.

عقیق از سنگ های عبادی است. در اسلام عقیق را منهای سنگ های جوهری تایید کرده اند و همراه داشتن آن را , نیکو دانسته اند. به همین دلیل و با توجه به برداشتی که نسبت به عقیق داریم دیدن این سنگ, در خواب بد نیست.

اگر در خواب ببینید عقیقی دارد که روی آن آیه ای از قرآن یا دعایی نوشته شده است, برای بیننده چنین خوابی خیر و خوشی پیش می آید و کارش گشاده و روزیش زیاد می گردد.

تعبیر دیدن انگشتر عقیق در خواب

اگر در خواب ببینید انگشتری از عقیق دارید که قبلا آن را نداشته اید موضوعی پیش می آید که خوشحال می شوید. اگر این انگشتری را در خواب کسی به شما بدهد خدمتی از جانب او در جهت شما انجام می گیرد , که سود بخش است.

اگر در خواب شما به کسی انگشتری عقیق بدهید خدمتی برای او انجام می دهید. اگر عقیق و نگین خالی بدهید, راهنمایی مفیدی می کنید. اگر خواب ببینید عقیقی داشته اید که گم شده مالی را از دست می دهید , یا فرصتی خوب و مناسب از شما فوت می شود.

ابن سیرین می‌گوید:

اگر در خواب ببینی عقیق داری، یـعـنـی از شخص بزرگی به تو سود و منفعت می‌رسد، ولی اگر خواب ببینی عقیق خود را از دست داده‌ای، تعبیرش بر عکس حالت قبلی می‌باشد.

اگر خواب ببینی دارای مقدار زیاد و انبوهی از عقیق هستی، یـعـنـی به اندازه آن مال و اموال, به دست می‌آوریدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up