• شناسه خبر : 46000
  • تاریخ انتشار : 25 دی 1399 - 11:08

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در خواب ببینید موی تان فر شده است و یا موی فرفری در خواب خود ببینید .برای دانستن این تعبیر خواب در ادامه با ما همراه باشید.

تعبیر خواب

از میان معبران بزرگ مطیعی تهرانی به تعبیر خواب فر مو پرداخته است . او معتقد است فر کردن مو در خواب توسط مرد به معنای انجام کاری زشت است و اگر زنی در خواب موی خود را فر کند به معنای عزیز شدن در خانواده است . به طور کل این خواب برای زنان تعبیری خوب دارد ولی برای مردان نه . با پرشین وی همراه باشید.

تعبیر خواب فر مو از نظر معبران

اگر یک مرد در خواب ببیند که سر خود را فر زده است در روزهای آتی عملی زشت و ناپسند, انجام می دهد که مورد مواخذه قرار می گیرد و آبرویش به مخاطره می افتد,

ولی اگر یک زن در خواب ببیند که موی خویش را فر زده است درخانواده عزیز می شود و شوهر, و دیگر کسانی که در خانه هستند نسبت به او توجه بیشتری نشان می دهند.

فر زدن نیز مانند امور مربوط به زنان در رویا برای مردان خوب نیست و فقط برای زنان, تعبیر متعادل پیدامی کند.

آرایش چهره، زیر ابرو برداشتن و ماتیک مالیدن به لب ها و همه این کارها که برای, زنان مجاز و عادی است برای مردان در خواب خوب نیست و گویای بدنامی و رسوایی است.

تعبیر خواب به فرایند معنادهی به رویاهایی که در خواب دیده می‌شود، گفته می‌شود. در بسیاری از تمدن‌های باستانی خواب دیدن به عنوان یک ارتباط فراطبیعی یا وسیله‌ای برای مداخلات نیروهای غیبی, در نظر گرفته می‌شد که افرادی با نیروهای ویژه قادر به گره‌گشایی از مفهوم آن هستند.

در دوران معاصر مکاتب مختلف روان‌شناسی تئوری‌هایی را در مورد معنا و مفهوم خواب‌ها ارائه کرده‌اند.

در روان‌شناسی تحلیلی شیوه‌های تعبیر خواب برگرفته از روشی است که زیگموند فروید بنیان‌گذار مکتب روان‌کاوی, در اثر مهم خود «تعبیر خواب» (۱۹۰۰) ارائه داده‌است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up