• شناسه خبر : 46294
  • تاریخ انتشار : 30 دی 1399 - 12:17

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان از دستگیری قاتل ۲ برادر سراوانی پس از ۸ ماه فرار در عملیات ضربتی پلیس این شهرستان خبر داد.

دستگیری سارق مجرم

سرهنگ”داریوش سرگلزائی بیان داشت: در خرداد ماه سال جاری در پی قتل مسلحانه ۲ برادر ۲۳ و ۲۶ ساله طی یک نزاع دسته جمعی در یکی از محلات شهرستان سراوان موضوع شناسایی و دستگیری قاتل در دستور گار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه قتل و انجام تحقیقات میدانی مشخص شد ۴ جوان با این ۲ برادر درگیر شده که طی آن یکی از افراد حاضر در نزاع با شلیک سلاح کلاش هر ۲ آن‌ها را به قتل رسانده و از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان بیان داشت: بلافاصله با تلاش مأموران افراد حاضر در این درگیری شناسایی و در چند عملیات ضربتی دستگیر و مشخص شد ضارب اصلی پس از ارتکاب به جنایت از طریق مرز‌های شرقی به کشور پاکستان گریخته است.

سرهنگ سرگلزائی تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده که در صدد دستگیری قاتل فراری بودند چند روز قبل اخباری مبنی بر تردد مجدد او در سطح شهرستان بدست آورده و تحقیقات تخصصی خود را برای شناسایی مخفیگاهش آغاز کردند.

او افزود: در نهایت با تلاش پلیس مخفیگاه قاتل در یکی از روستا‌های شهرستان شناسایی و متهم با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه او یک قبضه کلت کمری بدست آمد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات صورت گرفته متهم به قتل این ۲ برادر اعتراف نمود و انگیزه خود را از ارتکاب به این جنایت، اختلافات پیش آمده بدلیل معاملات ناثواب موادمخدر اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up