• شناسه خبر : 46398
  • تاریخ انتشار : 30 دی 1399 - 10:58

شکر ممکن است به شکل های مختلف در خواب دیده شود . ممکن است خواب ببینید در حال شکر خوردن هستید و یا مقدار زیادی شکر انباشته می کنید . برای دانستن این تعبیر خواب با ما همراه باشید.

قند و شکر

معبران تعابیر متفاوتی برای دیدن شکر در خواب آورده اند . مطیعی تهرانی درباره تعبیر خواب شکر می گوید شکر خوردن در خواب نیکو است اما خوردن غیرمعمول آن تعبیر خوبی ندارد .معبری دیگر می گوید شکر در خواب یعنی از زندگی زناشویی لذت نمی برید و خوردنش در خواب هم کشمکش بر سر موضوعی ناراحت کننده است . برای دانستن تعبیر کامل با پرشین وی همراه باشید.

دیدن شکر اندک در خواب نیکو است و شیرین کامی و توفیق تعبیر شده است همچنین شنیدن سخنان خوش از دوستان ولی شکر بسیار دیدن در خواب خوب نیست و نوشته اند حرص و آز و طمع است و در نتیجه تلخ کامی و شکست.

اگر ببینید که شکر می خورید، چه با چای و چه به طریقی دیگر، در صورتی که شکر محور خواب شما باشد نیکو است و خواب شما می گوید توفیق و نصرتی انتظار شما می کشد یا شما را تحسین می کنند و می ستایند که البته کاری مورد قبول و پسند عام انجام می دهید

ولی شکر زیاد اگر در خواب ببینید که به طور غیر معمول می خورید یا انباشته می کنید خوب نیست.

چنانچه ببینی کاچی را با شکر و بادام و کنجد و یا همراه عسل خورده‌ای، یـعـنـی به اندازۀ آن از شخص بزرگی به تو سود و منفعت می‌رسد. اگر ببینی در کشکاب، عناب و بنفشه و شکر ریخته‌ای و از آن می‌خوری، یـعـنـی مال حلال بدست می‌آوری و از غم و اندوه رها می‌شوی، ولی اگر ببینی نمی‌توانی بخوری تعبیرش بر عکس حالت قبلی می‌باشد.

۱ـ دیدن شکر در خواب ، علامت آن است که از زندگی زناشویی خود لذت چندانی نخواهید برد .

۲ـ خوردن شکر در خواب ، نشانه آن است که مدتی با موضوعات درد آور و ملال آور کشمکش خواهید داشت . ۳ـ پرسیدن نرخ شکر در خواب ، علامت آن است که دشمنان شما را تهدید خواهند کرد .

تعبیر خواب شکر و خرید و فروش آن
۴ـ خرید و فروش شکر در خواب ، نشانه آن است که از خطری جدی با شجاعت جان سالم به در خواهید برد . ۵ـ چنانچه خواب ببینید بشکه ای شکر می شکند و شکرها بر زمین می ریزد ، نشانه آن است که زیانی اندک متوجه شما خواهد شد .

۶ـ چنانچه خواب ببینید سیاه پوستی هنگام حمل کیسه های شکر آواز می خواند ، علامت آن است که از موقعیتی ظاهرا کم اهمیت ، منفعت زیادی به دست خواهید آورد

یوسف نبی علیه السلام گوید:

دیدن نبات و شکرو انگبین وگل وشکر ومانند آن تعلق به ایمنی دارد.

چنانچه در خواب ببینی به چهارپایان شکر یا بادام داده و ریخته‌ای، یـعـنـی مال و دارائی خود را برای افراد جاهل خرج می‌کنی.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up