• شناسه خبر : 46719
  • تاریخ انتشار : 05 بهمن 1399 - 02:20

استاندار اردبیل در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد گفت: مهارتهای زندگی باعث کاهش آسیب های اجتماعی میشود.

اکبر بهنام جو

اکبر بهنامجو استاندار و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد گفت: وحدت و همدلی در راستای حل مسائل و مشکلات استان باید در سرلوحۀ مسئولین قرار گیرد.

اکبر بهنامجو در ادامه به تکریم ارباب رجوع از سوی مسئولین اشاره کرد و افزود: رفتار مسئولین به عنوان خادمان این مردم باید با ارباب رجوع صادقانه و مشفقانه باشد تا خدای نکرده اگر کاری هم از دستمان برای رفع مشکلات آنها برنیاید حداقل آنها را نسبت به نظام و انقلاب بدبین نکنیم.

وی در خصوص الگودهی برای نسل جوان جامعه اظهار داشت: در همه زمینه ها باید خوب رفتار کنیم و الگودهی خوبی برای نسل جدید داشته باشیم.

بهنامجو بیان کرد: در راستای آسیب های اجتماعی، کارهای بسیار خوبی صورت گرفته است و تأکیدمان بر ضرورت آموزش و یادگیری مهارت های زندگی است چرا که آموزش مهارتهای زندگی، باعث کاهش آسیب های اجتماعی میگردد و در این خصوص، وظیفۀ دستگاههای فرهنگی بسیار خطیر است.

استاندار اردبیل بیان کرد: مباحث و مشکلات فرهنگی بطور دقیق احصاء گردیده و طرح مسئله گردد تا بصورت تخصصی تر بتوان نسبت به حل آنها اقدام نمود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up