• شناسه خبر : 46792
  • تاریخ انتشار : 06 بهمن 1399 - 07:14

با تعبیر خواب چاقو ،تعبیر خواب چاقو آشپزخانه ،تعبیر خواب گرفتن چاقو از دیگری ،تعبیر خواب داشتن چاقو و تعبیر خواب چاقوی تیز و براق همراه ما باشید.

قمه و چاقو
امام محمدبن‌سیرین درمورد تحقق یافتن خواب ها با توجه به زمان دیدن خواب می گوید: ۱٫خوابی که در ابتدایی شب دیده شود، حداقل بیست سال بعد تعبیر می شود.۲٫ خوابی که در آخر شب دیده شود، تقریباً تعبیر آن زود ظاهر می‌شود. ۳٫ خوابی که بعد از طلوع آفتاب دیده شود، تعبیر آن تا یک ماه به وقوع می‌پیوندد. نهایت مدت تحقق خواب بیست سال است،‌ همانطو که تعبیر خواب حضرت یوسف، پس از بیست سال تحقق یافت.در متن زیر تعبیر خواب چاقو را قرار داده ایم. می توانید تعبیر خواب چاقو ما را در سایت پرشین وی دنبال کنید.

رنده و براق باشد نشان آنست که زبان بدگویان در مورد شما تیز خواهد بود.

دیدن چاقو در خواب ، علامت دعوا و جدایی است و همچنین به زیانهای مالی نیز دلالت دارد

تعبیر خواب داشتن چاقو

چنانچه خودتان چاقو داشته باشید احساس عدم امنیت شما را نشان می دهد و می گوید که از آینده و سعایت و بدخواهی کسانی که بیشتر حرف می زنند تا عمل می کنند بیمناک هستید.

تعبیر خواب چاقو زنگ زده

دیدن چاقوهای زنگ زده در خواب ، نشانه اختلاف میان اعضای خانواده و جدایی بین افرادی است که همدیگر را دوست می دارند

تعبیر خواب گرفتن چاقو از دیگری

اگر در خواب ببینید که چاقوئی از دیگری می گیرید یا کسی به شما چاقو هدیه می کند گویای این است که کسی به شما کمک می کند یا خودتان از دیگری کمک می گیرید.

تعبیر خواب چاقوی تیز و براق

دیدن چاقوی تیز و براق در خواب ، علامت آن است که دشمنان همواره در اطراف شما خواهند بود .

چنانچه چاقوئی در جیب یا کشوی میز خود داشتید که بوسیله آن خواستید از خود دفاع کنید کسی هست که به شما نزدیک است و از شما بد می گوید و بد شما را می خواهد و اگر دیگری برای شما چاقو کشید امنیت می یابید.

چون این نوع تهدیدها در خواب امنیت است و ناشی از بیمی است که در بیداری داریم. چاقو بسته و بی خطر نعمت است و چاقوی کوچک نعمت مختصری است که به شما می رسد. چاقوی آشپزخانه خدمتکار و کدبانوی خانه است و چنانچه ببینید چاقوئی نو در آشپزخانه دارید زنی خانه دار نصیب شما می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up