• شناسه خبر : 46836
  • تاریخ انتشار : 07 بهمن 1399 - 02:06

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: با هدف آگاهی از وضعیت و مشکلات مردم و رسیدگی همه‌جانبه به آنان دیدارهای مردمی فوق‌العاده در محله‌های کم‌برخوردار اردبیل برگزار می‌شود.

ناصر عتباتی

ناصر عتباتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت:  با هدف آگاهی از وضعیت و مشکلات مردم و رسیدگی همه‌جانبه به آنان دیدارهای مردمی فوق‌العاده در محله‌های کم‌برخوردار اردبیل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اجرای طرح چهارشنبه‌های خدمت جهادی خبر داد و افزود: یکی از اهداف مهم دستگاه قضائی برپایی ایستگاه‌های ارائه خدمات حقوقی و قضائی در استان است که در این زمینه به دنبال انسجام‌بخشی و عدالت‌محوری در استان هستیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ادامه داد: تشکیل تیم‌های تلفیقی با هدف ارائه مشاوره‌های رایگان برای آموزش‌های مرتبط و جلوگیری و کنترل آسیب‌های اجتماعی یک اولویت اساسی است که در این زمینه با هدف شناسایی معضل‌های اجتماعی  شهروندان ارائه می‌شود.

عتباتی ادامه داد: از ظرفیت بسیج حقوقدانان و بسیج اساتید و روان‌شناسان و متخصصان برای ارائه مشاوره‌های حقوقی استفاده می‌شود که در این زمینه به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر برنامه‌های متنوع و متخلفی توسط دستگاه قضائی با هدف ارائه خدمات مطلوب به مردم در دستور کار است.

وی از کاهش ورود ناخالض پرونده‌ها به محاکم قضائی خبر داد و تصریح کرد: برگزاری جشن گلریزان و نیز کمک به زندانیان جرائم غیرعمد از مواردی است که نیاز به برنامه‌ریزی‌های اساسی دارد که تمهیدات لازم در راستای برگزاری این برنامه‌ها در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم بتوانیم در این زمینه به تمامی اهداف خود دست یابیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up