• شناسه خبر : 55447
  • تاریخ انتشار : 21 مرداد 1400 - 01:39

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: قول احداث ۳ هزار واحد مسکن محرومین را داده بودیم که خوشبختانه تاکنون موفق به احداث ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن محرومین در استان اردبیل شده‌ایم.

مسکن

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل و مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این سازمان ظهر امروز با آیت‌الله سیدحسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.

آیت‌الله سیدحسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در این دیدار اظهار کرد: خداوند توفیق خدمت روزافزون به خدمتگزاران مردم عطا کند و خدمت به مردم را جزء باقیات الصالحات آنان گرداند.

وی انتصاب حجت‌الاسلام سیدسعید میر احدی به سمت مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان را تبریک گفت و افزود: ان شاءالله با مدنظر قرار دادن یاد خدا در همه کارها، بتوانید در این سمت جدید خدمت‌رسان مردم شریف استان باشید.

حجت‌الاسلام سیدسعید میر احدی، مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل نیز بیان کرد: تمام توان خود را به کار خواهم گرفت تا در جهت خیر و مصلحت مردم استان قدم بردارم و امیدوارم در کسوت خدمت به محرومین، نماینده شایسته‌ای از نسل جوان باشم.

وی افزود: این انتصاب، در واقع اعتماد به نسل جوان است و امیدوارم که باب جوان‌گرایی در این سطح مدیریت بیش از پیش گسترش یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up