• شناسه خبر : 5666
  • تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1398 - 11:34

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: متقعدیم که توسعه ورزش همگانی زمانی تحقق پیدا می کند که شهرداری ها در برنامه ریزی، توسعه زیرساخت ها، اقدامات و فعالیت ها مشارکت داشته باشند و خوشبختانه شهرداری اردبیل در این راستا پیشگام است.

6

اقدامات قابل تقدیر شهرداری اردبیل در توسعه فضاهای ورزشی 

به گزارش شهرخوان، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: متقعدیم که توسعه ورزش همگانی زمانی تحقق پیدا می کند که شهرداری ها در برنامه ریزی، توسعه زیرساخت ها، اقدامات و فعالیت ها مشارکت داشته باشند و خوشبختانه شهرداری اردبیل در این راستا پیشگام است..

‌عبدالحمید احمدی  در بازدید از عمارت شهرداری اردبیل و پروژه مجموعه ورزشی شهرداری اردبیل اظهار کرد: اقدام شهرداری اردبیل در خصوص موزه شهرداری اردبیل کار ارزشمندی است ، چراکه این اقدام میتواند به تقویت هویت ملی و تاریخی ما کمک شایانی انجام دهد.

وی افزود: اینکه ما آثار ارزشمند اردبیل را در یک جا گرد آوری کنیم کار ارزشمندی است تا ظرفیت این شهر را به نسل های آینده به خوبی تحویل دهیم.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص احداث مجموعه ورزشی توسط شهرداری اردبیل تصریح کرد: اقدامات شهرداری اردبیل در توسعه فضاهای ورزشی با رویکرد همگان قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: بر این اعتقاد هستیم که توسعه ورزش همگانی میسر نمیشود مگر اینکه شهرداری ها در برنامه ریزی، توسعه زیرساخت ها، اقدامات و فعالیت ها مشارکت داشته باشند و خوشبختانه شهرداری اردبیل در این راستا پیشگام است.

احمدی گفت: احداث مجموعه ورزشی توسط شهرداری اردبیل اقدام و الگوی خوبی است تا سایر شهرداران در سراسر کشور بتوانند چنین سازه هایی را دذ هم نقاط کشور استفاده کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up