• شناسه خبر : 57062
  • تاریخ انتشار : 23 شهریور 1400 - 02:24

استاندار اردبیل گفت: کارخانه سیمان اردبیل در وضعیت کمبود سیمان در بازار، روزانه ۴ و ۲۰۰ تن سیمان تولید کرد و برنامه‌ریزی شده با افزایش ظرفیت بتواند در مواقع بحرانی ۴ هزار و ۹۰۰تن سیمان تولید کند.

اکبر بهنامجو

اکبر بهنام‌جو در بازدید از کارخانه سیمان اظهار داشت: با توجه به موقعیت استقرار این کارخانه تمام طرح های عمرانی استان اردبیل در کمترین زمان ممکن سیمان مورد نیاز خود را با قیمت کارخانه تامین می‌کنند که این یک نعمت بزرگی برای منطقه محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه در وضعیت کمبود سیمان در بازار، این کارخانه روزانه ۴ و ۲۰۰ تن سیمان تولید کرده است، افزود: گاهی مواقع مشکلات قطعی برق موانع تولید بوده که مدیریت کارخانه از موقعیت استفاده کرده و تعمیرات اساسی خود را در زمان قطعی برق انجام داده است تا در زمستان به مشکل برنخورد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: این کارخانه مادر در حال حاضر به‌صورت اسمی ۳ و۲۰۰ تن ظرفیت تولید دارد و  و برنامه‌ریزی شده با افزایش ظرفیت بتواند در مواقع بحرانی ۴ هزار و ۹۰۰تن سیمان تولید کند.

وی با اشاره به اینکه ۳۵۰ نفر به‌صورت مستقیم در این کارخانه شاغل هستند بیان کرد: حدود یک هزار و ۸۰۰ نفر نیز به‌صورت غیرمستقیم از نعمت این کارخانه بزرگ بهره‌مند هستند و باید سرمایه‌گذاران این گونه کارخانجات تقویت شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up