• شناسه خبر : 57274
  • تاریخ انتشار : 28 شهریور 1400 - 01:55

رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان،شبیه سازی عملیات کربلای ۴با محوریت یادواره ی شهدای غواص برگزارمی شود.

یادواره شهدا

جلسه مسئولین کمیته های هیات نجات غریق و غواصی استان اردبیل با محوریت برنامه ریزی برای برگزاری یادواره ی شهدای غواص و شبیه سازی عملیات کربلای ۴ در هفته دفاع مقدس و مدیریت برنامه های هیات برای شش ماهه ی دوم سال در محل دفتر هیات نجات غریق و غواصی برگزار شد.
میرزانژاد رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان،شبیه سازی عملیات کربلای ۴با محوریت یادواره ی شهدای غواص خبر داد و گفت: همه ساله در هفته گرامیداشت دفاع مقدس و با هماهنگی فرمانده نمایشگاه رزمی فرهنگی جنگ نامنظم در استان اردبیل این برنامه با حضور غواصان و ناجیان غریق هیات استان در منطقه شورابیل و محل نمایشگاه برکزارمی شود.
عابدی مسئول محترم کمیته ی حقوقی هیات در این جلسه بر حرکت مقتدرانه ی اعضای هیات از بعد حقوقی وآشنایی کامل منجیان و غواصان بر مسائل حقوقی تاکید نموده واز حضورش در جمع خانواده مقدس نجات غریق و غواصی ابراز خرسندی کرد.
میرزانژاد رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان نیز از حضور تمامی اعضا بویژه ۲ عضو جدید هیات تشکر و قدردانی کرده و افزوده بحمدلله با حضور اعضای تخصصی در جمعمان بیش از پیش به اهداف اصلی خود نزدیک تر میشویم.
در پایان جلسه، با اهدای ابلاغ رسمی جناب آقای عابدی از پرسنل توانمند قضایی استان به عنوان مسئول کمیته ی حقوقی و جناب آقای عبدالهی به عنوان دبیر اجرایی کمیته ی حقوقی هیات نجات غریق و غواصی استان اردبیل معرفی شدند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up