• شناسه خبر : 57321
  • تاریخ انتشار : 29 شهریور 1400 - 01:29

رییس بنیاد نخبگان استان اردبیل ضمن اشاره به اهمیت انجام پژوهش‌های کاربردی و عملیاتی شدن ایده‌ها، بر هدایت استعدادهای تحصیلی به سمت نیازهای احصاء شده و لزوم حمایت نظام‌مند از آنها تأکید کرد.

شبکه ارتباطات سایبری

در ادامۀ برگزاری برنامه‌های نخبگانی و به منظور حمایت بیشتر و هدفمند از مستعدان‌برتر و همچنین بررسی روند پیشرفت طرح‌ شهید احمدی روشن در استان اردبیل، رییس بنیاد نخبگان استان با حضور در آزمایشگاه سنتز محلول ضدعفونی‌کننده نانو نقره، از دستاوردهای تیم تحقیقاتی این هسته بازدید کرد.

در این برنامه، حسین شایقی؛ رییس بنیاد نخبگان استان اردبیل ضمن اشاره به اهمیت انجام پژوهش‌های کاربردی و عملیاتی شدن ایده‌ها، بر هدایت استعدادهای تحصیلی به سمت نیازهای احصاء شده و لزوم حمایت نظام‌مند از آنها تأکید کرد.

در ادامه، باباپور؛ عضو هیئت علمی دانشگاه اردبیل و استاد خبرۀ پنجمین دورۀ طرح شهید احمدی روشن نیز ضمن معرفی اعضای هسته و نحوۀ تقسیم فعالیت‌ها، گزارشی از روند انجام تحقیقات و روش‌های بکار رفته در آزمایش‌ها ارائه داد.

وی در ادامه با اشاره به پیشرفت کار، برخی از دستاوردهای تحقیقاتی و عملیاتی این هسته را نام برد و بر لزوم ثبت آنها در قالب اختراع، تأکید کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up