• شناسه خبر : 57454
  • تاریخ انتشار : 01 مهر 1400 - 03:42

۲۵ بهمن ماه سال ۹۹ بود که این حادثه تلخ در یکی از محلات اردبیل اتفاق افتاد؛ متاسفانه منزل مسکونی در یکی از محلات منفجر و در پی این حادثه ۱۵ نفر مصدوم و ۳ نفر جان باختند.

آتش نشانی

۲۵ بهمن ماه سال ۹۹ بود که این حادثه تلخ در یکی از محلات اردبیل اتفاق افتاد؛ متاسفانه منزل مسکونی در یکی از محلات منفجر و در پی این حادثه ۱۵ نفر مصدوم و ۳ نفر جان باختند.

بعد از گذر ۹ ماه از این حادثه اهالی این محل از خبرگزاری تسنیم اردبیل جهت پیگیری مشکلات در این محلات حاضر شدند و خواستار پیگیری و رسیدگی مسئولان به این موضوع شدند.

در این ارتباط یکی از شهروندان اردبیلی حادثه انفجار گاز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: علی‌رغم این که قرار بود مسئولان از ما حمایت کنند اما متاسفانه آن طور که باید اقدامی انجام نیافت و حمایت بسیار جزئی از ما انجام شد و برای گازکشی واحدها نیز در حدود ۲ میلیون تومان از ما هزینه می‌خواهند.

وی بیان کرد:‌ در حال حاضر متأسفانه گاز ۱۳ واحد قطع است و از پس هزینه گاز برنمی‌آییم و در حالی که قبل از انفجار جزو مشترکان گازدار بودیم اما هم‌اکنون برای نصب دوباره از ما هزینه می‌خواهند که این موضوع به هیچ عنوان منطقی نیست.

دیگر شهروند اردبیلی در این باره اظهار کرد: هوا خیلی سرد است و ما با این شرایط مجبوریم بدون گاز سپری کنیم.

وی گفت: به ما قول دادند که رایگان کنتورهای شما را وصل می‌کنیم که هم اکنون ۹۷۰ هزار تومان هزینه می‌خواهند و نمی‌دانیم هزینه چه چیزی را از ما می‌خواهند.

این شهروند افزود: تمامی همسایگان در این زمینه مشکل داریم و در عرض ۹ ماه گذشته ۱۳ خانواده با مشکل مواجه‌اند که در صورتی که به این مسئله توجه نشود مشخص نیست چه آینده‌ای در انتظار ما خواهد بود.

انتظار می‌رود مسئولان به ویژه مسئولان شرکت گاز در این زمینه اقدامات لازم را انجام داده و حمایت‌های لازم را از افرادی که درگیر این حادثه تلخ شده‌اند داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up