• شناسه خبر : 57536
  • تاریخ انتشار : 05 مهر 1400 - 10:54

فرمانده انتظامی استان کرمان از آزادی گروگان ۵ ساله فهرجی از چنگال آدم‌ربایان خبر داد.

حوادث

سردار عبدالرضا ناظری در حاشیه سفر به فهرج از آزادی یک کودک ۵ ساله از چنگال آدم‌ربایان خبرداد و گفت: ۵ روز قبل گزارش آدم‌ربایی یک کودک ۵ ساله ازشهرستان فهرج از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به فرماندهی انتظامی شهرستان فهرج گزارش شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: بلافاصله همکاران ما با انجام اقدامات اطلاعاتی نسبت به شناسایی این افراد که کودک ربوده شده را به استان سیستان و بلوچستان منتقل کرده بودند، اقدام کردند و محل اختفای این کودک شناسایی شد و با هماهنگی قضایی و استفاده از ظرفیت سران طوایف و ریش‌سفیدان بزرگ منطقه نسبت به آزادی این کودک عزیز اقدام و کودک به آغوش گرم خانواده‌اش برگردانده شد.

وی تصریح کرد: به کسانی که قصد اخلال در نظم و امنیت مردم را داشته باشند، نیروی انتظامی با پشتیبانی دستگاه قضایی با این افراد شدیدا برابر قانون و مقررات برخورد خواهد کرد.

وی در ادامه بیان داشت: اختلافات ملکی و موضوعات دیگر نمی‌تواند توجیهی برای اعمال مجرمانه خصوصا جرایم آدم‌ربایی شود. به این افراد تذکر می‌دهیم تحت هیچ عنوانی اقدام به عمل مجرمانه نداشته باشند که حتما برابر قانون و مقررات با این افراد برخورد خواهد شد.

ایسنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up