• شناسه خبر : 57570
  • تاریخ انتشار : 06 مهر 1400 - 11:47

فرمانده سپاه ‌استان اردبیل گفت: خدمت‌رسانی به مردم در محروم‌ترین روستاهای اردبیل ادامه دارد که درصدد رفع مشکلات چندین ساله آب شرب روستای نرلوی شهرستان کوثر تا هفته آینده هستیم.

سردار غلامحسین محمدی‌اصل صبح امروز در بازدید از روستای نرلو شهرستان کوثر اظهار داشت: برنامه‌ریزی در راستای اجرای پروژه آبرسانی، مرمت مدرسه و خدمات آموزشی، فرهنگی، پزشکی و دندانپزشکی در روستاهای مناطق محروم استان با جدیت در دستور کار قرار گرفته است.

وی بیان کرد: رفع مشکلات اساسی و چندین ساله آب شرب روستای نرلوی شهرستان کوثر طی هفته آینده برطرف می‌شود و به دنبال مرمت فضای آموزشی مدرسه نیز توسط این گروه جهادی انجام یافته است که امیدواریم بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: خدمت‌رسانی به مردم در محروم‌ترین روستاهای اردبیل ادامه دارد که درصدد رفع مشکلات چندین ساله آب شرب روستای نرلوی شهرستان کوثر تا هفته آینده هستیم و در این زمینه سپاه و بسیج در کنار همدیگر همراه با جهادگران بسیجی در محروم‌ترین مناطق کشور مشغول خدمت‌رسانی به مردم هستند.

محمدی‌اصل ادامه داد: تمام سعی و تلاش ما بر این است تا بتوانیم در راستای خدمت به مردم گام برداشته و با رفع مشکلات و موانع موجود شاهد لبخند رضایت مردم باشیم که این موضوع به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است و برنامه‌ریزی شده تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up