• شناسه خبر : 57703
  • تاریخ انتشار : 11 مهر 1400 - 12:34

نماینده مردم اردبیل، ‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: بارانداز ریلی و احداث شهرک صنعتی مشترک در منطقه مغان باید به صورت جدی و اقدام اولویت‌دار مورد پیگیری قرار گیرد.

صدیف بدری

صدیف بدری اظهار کرد: استاندار سابق اردبیل تلاش و مجاهدت شبانه‌روزی را در تحقق اهداف توسعه‌ای در حوزه‌های زیرساختی، ‌عمرانی و جذب سرمایه‌گذاران داشتند که ثمره و نتیجه آن‌را در سال‌های آینده به عینه مشاهده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه قطعا سعی بر این خواهد بود تا در دوره جدید مدیریت ارشد استان در بخش زیرساخت‌ها کارهای ماندگار و ارزشمندی انجام شود اظهار کرد: در مجلس دهم و یازدهم در کنار مدیریت ارشد استان، تلاشمان بر این است تا به دور از مساحل حاشیه‌ای و سیاسی آنچه که به صلاح و صرفه استان اردبیل است، انجام دهیم و با تأمین منابع اعتباری سعی خواهیم کرد تا مطالبات مردم به جد هدف‌گذاری شود.

بدری افزود: برای تکمیل راه آهن اردبیل با دوراندیشی استاندار سابق از محل فاینانس بانک ملی منابع خوبی به استان اختصاص یافت که بنده از نزدیک شاهد پیگیری ها در تخصیص این اعتبارات بودم و بانک ملت و صادرات نیز منابع خوبی را از محل فاینانس برای طرح‌های توسعه‌ای آب و فاضلاب و بزرگراه‌های استان اختصاص داده است.

وی ادامه داد: پروژه راه آهن اردبیل با پیشرفت ۴۰ درصد توسط استاندار سابق تحویل گرفته شد و هم اکنون این پروژه با ۹۰ درصد پیشرفت سال آینده آماده راه‌اندازی خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up