• شناسه خبر : 57716
  • تاریخ انتشار : 11 مهر 1400 - 01:45

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: نزدیک به ۹۰ درصد از منابع موجود اشتغال پایدار روستایی و عشایری در قالب تسهیلات ارزان قیمت پرداخت شد.

چهارمین جلسه کمیته فنی بررسی طرح های متقاضی تسهیلات پایدار روستایی و عشایری باحضور نمایندگان استانداری، دستگاه های بخشی و بانک های عامل در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد.

بهروز رحیم زاده در این جلسه با تاکید به اینکه اولویت اول کمیته اتمام طرح های نیمه تمام با اعطای تسهیلات متمم است گفت: طرح های متقاضی تسهیلات متمم باید حداقل ۶۰ درصد از پیشرفت فیزیکی برخوردار باشند.

وی ضمن تاکید بر لزوم تلاش دستگاه های اجرایی و بانکهای عامل در جذب اعتبارات، به اهمیت ایجاد اشتغال پایدار توسط ارائه تسهیلات اشاره کرد و از دستگاهها خواست تا به منظور عدم انحراف تسهیلات، نظارت لازم بر طرح های دریافت کننده تسهیلات را انجام دهند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به محدودیت اعتبارات روستایی، از کلیه دستگاههای متولی خواست تا در انتخاب طرحها، تعداد اشتغال ایجادی و بازدهی اقتصادی طرح را در اولویت قرار دهند.

رحیم زاده عنوان کرد: نزدیک به ۹۰ درصد منابع موجود اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان در قالب تسهیلات ارزان قیمت توسط بانک های عامل مصوب و پرداخت شده و بزودی به اتمام خواهد رسید.

در این جلسه دستگاه های اجرایی متولی طرح های تأیید شده در بازدیدهای میدانی کمیته فنی را به کارگروه ارائه کردند و طرح های مشمول دریافت تسهیلات جهت تأیید به کمیته استانی ارسال شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up