• شناسه خبر : 58890
  • تاریخ انتشار : 11 آبان 1400 - 11:07

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همزمان با هفته بسیج، هشتمین جشنواره جهادگران علم وفناوری در سالن ولایت برگزار می‌شود و طرح‌های برگزیده مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

معلم

سرهنگ پاسدار فاضل احدی صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری در اردبیل اظهار داشت: همزمان با هفته بسیج، هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در سالن ولایت برگزار می‌شود و طرح‌های برگزیده مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

وی بیان کرد: این جشنواره با حضور مبتکرین، مخترعین و نخبگان برگزار می‌شود که به همین منظور نمایشگاهی از طرح‌های مخترعین و مبتکرین سراسر استان در اردبیل در نظر گرفته می‌شود و اقشار مختلف حوزه علمی مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در سال ۱۴۰۰ بسیج علمی، پژوهشی به دنبال رفع موانع و پشتیبانی از مخترعین، مبتکرین نامگذاری شد که به همین منظور بسیج علمی تفاهم نامه‌های مختلفی را با مراکز علمی، آموزشی و فنی منعقد کرده است.

احدی ادامه داد: هدف از ایجاد شبکه گسترده مدیریتی بسیج علمی، بروز کردن برنامه‌های علمی بسیج در رده‌های مقاومت است که همراه با گفتمان‌سازی و راه‌اندازی گروه‌های مجازی در کل استان مورد توجه واقع شده که به همین منظور تعاملات و هم‌افزایی‌های بالایی باید ادامه‌دار باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up