• شناسه خبر : 62967
  • تاریخ انتشار : 18 بهمن 1400 - 02:20

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از ترخیص 39 بیمار با بهبود نسبی از بیمارستان ها خبر داد و گفت: در حال حاضر 157 بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند و وضعیت 22 بیمار وخیم گزارش شده و ۵ فوتی ثبت شده است.

آزمایش ویروس کرونا

علی محمدیان اِردی در خصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اردبیل بیان کرد: بر اساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان مشگین شهر در وضعیت قرمز، شهرستان پارس آباد در وضعیت نارنجی، شهرستان های اردبیل، خلخال، بیله سوار، گرمی، سرعین، نیر، کوثر و نمین در وضعیت زرد و شهرستانهای اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم و ضرورت تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای پیشگیری از ابتلا به امیکرون افزود: در شبانه روز گذشته 44 بیمار جدید کرونایی در سطح استان شناسایی و بستری شدند و متاسفانه در مدت یادشده گزارش 5 فوتی ناشی از کرونا به ثبت رسیده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از ترخیص 39 بیمار با بهبود نسبی از بیمارستان ها خبر داد و گفت: در حال حاضر 157 بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند و وضعیت 22 بیمار وخیم گزارش شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up