• شناسه خبر : 63439
  • تاریخ انتشار : 02 اسفند 1400 - 01:54

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: منافع و آسایش مردم خط قرمز ماست.

استانداری اردبیل

توسعه استان و آسایش مردم با ایجاد اشتغال پایدار امکان پذیر است


رضا قاسمیان در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: فرصت خدمتگزاری به مردم یک توفیق الهی به همه مدیران و مسئولان استان است که باید این فرصت را مغتنم بشمارند و با تمام وجود در خدمت مردم باشند.

وی بیان کرد: منافع و آسایش مردم خط قرمز ماست، چرا که مردم ولی نعمتان و صاحبان اصلی نظام و کشور هستند و استمرار و تداوم توفیقات انقلاب اسلامی با همراهی و همدلی مردم انجام گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل تصریح کرد: مسئولیت در نظام اسلامی یک امانت الهی است و این امانت در کشور ما میراث هزاران شهید و ایثارگری است که ارزنده ترین سرمایه خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

قاسمیان افزود: از زمان فعالیت دولت سیزدهم تمرکز اصلی مدیران و مسئولان بر خدمت رسانی صادقانه و شبانه روزی بوده تا گره ای از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باز شود.

وی گفت: هرچند در مدت کوتاه نمی توان انبوهی از مشکلات را رفع کرد اما مسیر حرکت دولت سیزدهم در جهت اصلاح و بهبود امور بوده و نشان می دهد که هدف گذاری دولت سیزدهم صحیح و عالمانه در حل مسائل و مشکلات مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل عنوان کرد: باید با کار شبانه روزی و جهادی عقب ماندگی های استان اردبیل را جبران کنیم و در این راستا تدوین سند توسعه همه جانبه استان با همکاری همه دستگاه ها و صاحبنظران دانشگاهی به انجام خواهد رسید.

وی با بیان اینکه توسعه استان و رفاه مردم با ایجاد اشتغال پایدار امکان پذیر است، افزود: رفع موانع تولید و سرمایه گذاری های اقتصادی و رونق اشتغال باید توسط مدیران اجرایی استان با جدیت دنبال شود.

قاسمیان تصریح کرد: وحدت و همدلی مردم در توسعه استان بسیار مهم و حائز اهمیت است و آحاد و اقشار مختلف مردم برای تحقق سیاست های تحولی دولت مردمی در کنار خدمتگزاران خود باشند.


استانداری اردبیل

منافع و آسایش مردم خط قرمز ماستدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up