• شناسه خبر : 63866
  • تاریخ انتشار : 16 اسفند 1400 - 03:21

عضو شورای شهر اردبیل گفت: بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری، برخی از اولویت های اعضای شورا را نادیده گرفته است.

بودجه

امکان تخصیص اعتبار به تمام اولویت ها در بودجه میسر نشده است


به گزارش شهرخوان، سجاد محمدحسن پور در جلسه بررسی بودجه سال آینده شهرداری اردبیل گفت: علیرغم کار کارشناسی و اختصاص زمان لازم جهت تدوین بودجه، امکان تخصیص اعتبار به تمام اولویت ها، میسر نشده است.

عضو شورای شهر بیان کرد: طرح جامع پسماند شهر اردبیل، دغدغه تمام مردم شهر است و به همین منظور، بودجه ویژه ای برای مطالعات پسماند شهری اختصاص یافته است.

محمد حسنپور گفت: بودجه تخصیص یافته برای مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر در سال آینده، تحول اساسی در وضعیت خدمات شهری آنها ایجاد نخواهد کرد و لازم است با مطالعات بیشتر و تخصصی در سال های آتی، مدیریت شهری، نگاه ویژه‌ای به این مناطق داشته باشد.

سجاد محمد حسن پور خزانه دار شورای شهر اردبیل: ایستگاه کار در اردبیل راه اندازی می شود.

وی افزود: ایستگاه کار در برخی از میادین شهر در جهت صیانت از کارگران ایجاد می شود.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: ایجاد ایستگاه کار برای اولین بار در میادین شهر اردبیل در بودجه 1401 هدفگذاری شده است.

سجاد محمدحسن پور در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: این اقدام با هدف صیانت از حقوق کارگران زحمتکش و دفاع از جایگاه و منزلت آنها در شهر اردبیل انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: در کنار این امر خرید تجهیزات و ماشین آلات جدید در ارتقای خدمات شهری از دیگر رویکردها و برنامه های شهرداری در سال 1401 است که قطعا نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

عضو شورای شهر اردبیل اجرایی شدن طرح جامع پسماند شهر اردبیل را با رعایت الزامات زیست محیطی یادآور شد و بیان کرد: امیدواریم با همراهی سرمایه گذاران در این حوزه بتوان بهترین طرح را اجرایی و عملیاتی کرد.

محمدحسن پور گفت: اعضای شورای شهر در ماه های اخیر در بحث بررسی تعرفه، متمم و لایحه بودجه 1401 با اقدامات کارشناسی و ارائه دیدگاه های سازنده سعی کردند تا در بحث عمران و آبادانی شهر همت و تلاش بیشتری را انجام دهند.

️وی افزود: امیدواریم با افزایش بودجه شهرداری در سال آینده در همه حوزه ها بتوان اهداف عالی خدمت رسانی را عینیت بخشید.


شورای شهر اردبیل

اولویت های شورا در بودجه نادیده گرفته شده استدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up