• شناسه خبر : 64455
  • تاریخ انتشار : 17 فروردین 1401 - 01:11

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: جلسات هیئت حل اختلاف و داوری با هدف بررسی و تعیین تکلیف قراردادهای راکد در شرکت شهرک‌های صنعتی برگزار می‌شود.

راکد

محمد اهلی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: هدف از برگزاری جلسات هیئت حل اختلاف و داوری که با حضور نماینده سازمان صنایع کوچک و طرف‌های قرارداد برگزار می‌شود، رسیدگی به وضعیت قراردادهای راکد است تا در صورتی که زمینی از سوی سرمایه‌گذار بلاتکلیف مانده و به صورت راکد رها می‌شود، تعیین تکلیف شده و اراضی آزاد شده به سرمایه‌گذاران واقعی واگذار شود.

وی تصریح کرد: در صورت عدم آزادسازی این اراضی راکد، با گذشت زمان دیگر زمینی در شهرک‌های صنعتی وجود نخواهد داشت تا به سرمایه‌گذاران واقعی واگذار شود و شهرک‌های صنعتی جولانگاه دلالان و سفته‌بازان خواهد شد.

اهلی ادامه داد: خوشبختانه در سال گذشته، 5 جلسه هیئت حل اختلاف و داوری در شرکت شهرک‌های صنعتی برگزار شد که در این جلسات، تعداد 130 قرارداد راکد مورد بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: این بررسی‌ها منتج به فسخ و آزادسازی 22 هکتار زمین صنعتی شد و به تعدادی از قراردادها نیز مهلت دوباره برای اجرای طرح صنعتی داده شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی از صاحبان قراردادهای راکد دعوت کرد تا هرچه سریعتر نسبت به تکمیل طرح صنعتی خود اقدام کنند در غیر اینصورت قراردادهای راکد با حکم قضایی خلع ید و فسخ خواهند شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up