• شناسه خبر : 64699
  • تاریخ انتشار : 29 فروردین 1401 - 02:13

ريیس علوم پزشکی اردبیل گفت؛ در طول شبانه‌روز گذشته 7 مبتلای جدید به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند و خوشبختانه طی این مدت هیچ مورد فوتی نداشتیم که در حال حاضر شمار کل بیماران بستری کرونا در استان به 46 نفر رسیده که طی روزهای گذشته روند کاهشی را نشان می‌دهد.

پی سی آر کرونا

علی محمدیان‌اردی اظهار داشت: در طول شبانه‌روز گذشته 7 مبتلای جدید به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند و خوشبختانه طی این مدت هیچ مورد فوتی نداشتیم که در حال حاضر شمار کل بیماران بستری کرونا در استان به 46 نفر رسیده که طی روزهای گذشته روند کاهشی را نشان می‌دهد.

وی بیان کرد: کرونا در حال حاضر وضعیت 12 بیمار را وخیم کرده که در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و 10 بیمار نیز با بهبودی نسبی از مراکز درمانی استان ترخیص شدند که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم برای بهبود وضعیت بیماران کرونایی در استان به انجام رسیده و انتظار می‌رود تداوم داشته باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان اردبیل اظهار کرد: 2 میلیون و 204 هزار و 930 دز واکسن کرونا در استان تزریق شده که استان اردبیل در نوبت اول و دوم توانسته رتبه‌های برتر کشوری را کسب کند که انتظار می‌رود با همکاری رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها فرهنگ‌سازی در راستای تزریق واکسن ادامه‌دار باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up