• شناسه خبر : 64729
  • تاریخ انتشار : 31 فروردین 1401 - 02:18

سید حامد عاملی اظهار داشت: رویکرد ما حمایت همه‌جانبه از واحدهای تولیدی و صنعت در استان اردبیل است که با تسهیلات سرمایه‌ در گردش و نیز برنامه‌ریزی‌های اساسی در این زمینه گام‌های اساسی برداشته می‌شود.

سیدحامد عاملی

سید حامد عاملی اظهار داشت: رویکرد ما حمایت همه‌جانبه از واحدهای تولیدی و صنعتی در استان اردبیل است که با تسهیلات سرمایه‌ در گردش و نیز برنامه‌ریزی‌های اساسی در این زمینه گام‌های اساسی برداشته می‌شود.

وی بیان کرد: بازگشت واحدهای تولیدی راکد و متوقف شده به چرخه تولید جزو اولویت‌های اساسی و ضروری است که باید با بازگرداندن این واحدها به چرخه تولید حمایت همه‌جانبه از این طرح‌ها را داشته باشیم.

استاندار اردبیل، ادامه داد: تامین تسهیلات و نیز رفع بروکراسی‌های اداری برای بهبود وضعیت واحدهای تولیدی راکد در استان بسیار مهم و اساسی است و در این زمینه تمهیدات لازم برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای در نظر گرفته شده است.

عاملی اظهار کرد: فعال‌سازی واحدهای تولیدی استان و بررسی مشکلات این واحدها برای خروج از بروکراسی‌های پیچیده و نیز رفع موانع تولید در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور با همت مسئولان زمینه حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان فراهم می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up