• شناسه خبر : 64773
  • تاریخ انتشار : 02 اردیبهشت 1401 - 01:39

فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف و ضبط 136 کیلوگرم مواد مخدر در سرچم خبر داد.

مواد مخدر

 قاچاقچی مواد مخدر در سرچم دستگیر شد


سردار هوشنگ حسینی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق مواد مخدر و پیشگیری و مقابله با فعالیت های مجرمانه سوداگران مرگ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اردبیل موفق شدند با هماهنگی قضایی و در عملیاتی مشترک و مقتدرانه با مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خلخال محموله تریاک را در محور سرچم – اردبیل کشف کنند.

وی با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی و کشف ۱۲۶ کیلوگرم تریاک در این عملیات، افزود: این قاچاقچی با تهیه محموله بزرگ تریاک از مرکز کشور، قصد انتقال آن به اردبیل با استفاده از یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ را داشت که موفق نشد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به توقیف پژو ۴۰۵ مورد استفاده سوداگر مرگ ادامه داد: تلفن ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش های مردمی در رابطه با فعالیت های مجرمانه قاچاقچیان مواد مخدر است.

حسینی با قدردانی از مشارکت مردم با پلیس در مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر از تلاش ایثارگونه و جهادی و همت مسئولانه پلیس در مبارزه با این قاچاقچیان خبر داد و تصریح کرد: قطعا مشارکت اجتماعی تضمین کننده موفقیت پلیس در مبارزه بی امان و قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر است.


تریاک

136 کیلوگرم مواد مخدر در سرچم کشف شددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up