• شناسه خبر : 65407
  • تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1401 - 01:33

فرماندار شهرستان پارس آباد از افزایش سهمیه آرد متناسب با افزایش تقاضا نان در این شهرستان خبر داد.

افزایش سهمیه آرد

افزایش سهمیه آرد نانوایی ها در پارس آباد


جابر جهان بین در جلسه قرارگاه امنیت غذایی شهرستان اظهار کرد: سهمیه آرد ۲۰ نانوایی در پارس آباد با توجه به افزایش تقاضای خرید نان در دو روز اخیر، افزایش یافت و همچنین برای سایر نانوایی ها هم متناسب با افزایش تقاضا برای نان سهمیه های آرد را افزایش خواهیم داد.

وی بیان کرد: افزایش مراکز توزیع نان باعث کاهش طول صف ها و تسهیل دسترسی می شود که با این هدف شب گذشته ۶ نانوایی در شیفت فوق العاده پخت نان از ساعت ۲۱ برای توزیع نان در سوپر مارکت ها اقدام کردند.

فرماندار شهرستان پارس آباد با تاکید بر اینکه مردم نباید نگران تأمین نان باشند، افزود: برای مدیریت شدت تقاضا که متأسفانه بخش از آن مربوط به شایعات و عدم اطلاع رسانی کافی در خصوص جزئیات طرح است روزانه ۷۰ کیسه آرد مازاد بر سهمیه شهرستان به سرانه آرد افزوده شد.

جهان بین ادامه داد: در راستای تنظیم بازار نظارت بر قیمت کالاهای اساسی و مصرفی نیز تشدید یافت و با متخلفین گران فروشی و احتکار کنندگان قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

وی همچنین از توزیع روغن و مرغ در بازار با نرخ های جدید خبر داد و گفت: این کالاها با قیمت جدید در اکثر فروشگاه ها وجود دارد، هیچ مشکلی در تأمین کالای اساسی نداریم و بنابراین مردم نیز در این زمینه هیچ دغدغه ای نداشته باشند.


نان سنگک

افزایش سهمیه آرد در پی  تنش های بازار دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up