• شناسه خبر : 65434
  • تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1401 - 02:47

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل صبح یکشنبه در بازدید از این انبار اظهار کرد: امروز شاهد کشف افزون بر ۲۸۷ تن شکر احتکار
عرضه خارج از شبکه در این استان بودیم.

قند و شکر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل صبح یکشنبه در بازدید از این انبار اظهار کرد: امروز شاهد کشف افزون بر ۲۸۷ تن شکر عرضه خارج از شبکه در این استان بودیم.

رامین صادقی تصریح کرد: با دریافت گزارشی از سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در راستای کنترل بازار و برخورد با اخلالگران اقتصادی، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: بلافاصله با هماهنگی‌های صورت گرفته از مکان مورد نظر، بازرسی صورت گرفت که پس از بررسی‌های لازم، بازرسان متوجه مغایرت آماری و ثبت نشدن کالا در سامانه جامع تجارت ایران شدند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل افزود: با توجه به محرز شدن تخلف عرضه خارج از شبکه به میزان ۵۱ میلیارد و ۷۲۲ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال، پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و برای صدور به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

صادقی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: برخورد با اخلالگران در بازار و احتکار کنندگان کالاهای اساسی به جد در دستور کار سازمان صنعت، معدن و تجارت قرار دارد و روزانه در ۲ نوبت کاری و حتی روزهای تعطیل بر بازار نظارت کامل می‌کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up