• شناسه خبر : 66705
  • تاریخ انتشار : 27 تیر 1401 - 01:04

جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: طرح آبرسانی در مناطق محروم و روستایی خلخال ادامه دارد.

آبرسانی

طرح آبرسانی در روستاهای خلخال اجرایی می شود


سرهنگ شکر عبدی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پروژه‌ها و طرح‌های آبرسانی در مناطق محروم و روستایی خلخال ادامه دارد، اظهار کرد: طرح آبرسانی به ۵۰ روستای کم‌آب و دارای مشکل آب شرب خلخال با همت بسیج سازندگی اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اجرای ۳۰ طرح آبرسانی در سطح شهرستان افزود: این پروژه با همکاری شرکت آب و فاضلاب و قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی (ع) سپاه پاسداران استان اردبیل و بسیج سازندگی در حال اجرا است و تلاش می‌شود تا پایان فصل کاری عملیات اجرایی این طرح‌ها پایان یابد.

جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: تأمین آب شرب سالم و بهداشتی، آبادانی را به روستاها هدیه خواهد کرد که از این رو نظارت جدی بر تمام طرح‌های آبرسانی در روستاها در کل استان در دستور کار قرار گرفته است.

سرهنگ عبدی ادامه داد: خدمات‌رسانی به مردم مناطق محروم روستایی از مهم‌ترین اولویت‌های بسیج سپاه استان اردبیل است که با بهره‌برداری از پروژه‌های آبرسانی آب سالم و بهداشتی کافی و موردنیاز اهالی روستاهای کم‌آب شهرستان تأمین شده و در اختیار روستاییان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: اجرای عملیات احداث و بازسازی منبع‌های ذخیره آب در روستاها، حفر چاه، کول‌گذاری قنات، احداث خط انتقال، شبکه‌گذاری داخل روستا و بازسازی چشمه‌ها در دستور کار قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی (ع) قرار گرفته و با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان این طرح‌ها به صورت مشارکتی اجرا می‌شود.


آبرسانیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up