• شناسه خبر : 67885
  • تاریخ انتشار : 30 شهریور 1401 - 02:30

استاندار اردبیل گفت: ظرفیت‌های بالای استان اردبیل مشهود و مشخص است اما متاسفانه در استفاده از ظرفیت‌ها مغفول مانده‌ایم و اگر نتوانیم این ظرفیت‌ها را به خوبی استفاده کنیم به خصوص در امر اقتصادی و معیشت مردم این مسئله را مد نظر قرار دهیم.

سیدحامد عاملی

سیدحامد عاملی ظهر امروز در آیین آغاز سال زراعی 1401- 1402 استان اردبیل اظهار داشت: گرامیداشت هفته دفاع مقدس به عنوان یک اولویت مهم و اساسی مطرح است و حضور ملت ایران در عرصه‌های مختلف خنثی‌ساز نقشه‌های دشمنان خواهد بود.

وی افزود: ظرفیت‌های بالای استان اردبیل مشهود و مشخص است اما متاسفانه در استفاده از ظرفیت‌ها مغفول مانده‌ایم و اگر نتوانیم این ظرفیت‌ها را به خوبی استفاده کنیم به خصوص در امر اقتصادی و معیشت مردم این مسئله را مد نظر قرار دهیم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: همت و تلاش باید همیشه و همه جانبه انجام یابد و به خصوص بخش کشاورزی که می‌تواند به اندازه کل درآمدهای نفتی درآمدزایی داشته باشد پس باید از این ظرفیت‌ها به نحو احسن استفاده شود و به عنوان دغدغه و تدبیر این مهم را مد نظر قرار دهیم.

عاملی اظهار کرد: دغدغه‌مندی مهم‌ترین مسئله حوزه کشاورزی است تا بتوانیم نتایج مورد انتظار را به دست آوریم تا زحمات و تلاش‌های انجام یافته ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شود.

استاندار اردبیل افزود: نیازمند برگزاری جلساتی برای عملیاتی‌سازی طرح‌ها به خصوص در بخش کشاورزی هستیم تا جمع‌بندی‌های لازم برای اجرای طرح‌های عملیاتی شود.

عاملی افزود: در جنگ اقتصادی مهم‌ترین مسئله تولید ثروت است و اگر تلاش و زحمات انجام یابد ولی حوزه کشاورزی نتواند تولید ثروت کند پس این موضوع نقص و مشکلاتی را به همراه داشته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up