• شناسه خبر : 69250
  • تاریخ انتشار : 27 آبان 1401 - 11:46

سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل:

شهرداری به وعده خود در مورد تمهیدات برفی عمل کند

سلامت صفری با اشاره به اینکه شهرداری به قولش در فراهم کردن تمهیدات لازم برای روزهای برفی عمل کند، گفت: زمستان نزدیک است و ما انتظار داریم طبق مصوبه شهردار برای هر بارشی آماده باشد.

سلامت صفری: شهرداری به وعده خود در مورد تمهیدات برفی عمل کند

به گزارش شهرخوان، سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: در جلسه رسمی شورای شهر تمام اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار اردبیل خواست آنطور که به مردم قول داده است؛ آمادگی لازم برای ارائه خدمات مربوط به فصل سرما و برای مقابله با نزولات آسمانی احتمالی تمهیدات لازم را بعمل آورد.

سلامت صفری در پنجاهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر اردبیل که شامگاه روز چهارشنبه برگزار شد، گفت: بیش از هفت مورد از لوایح شهردار محترم که مربوط به گره گشایی مشکلات مردم از جمله تعیین تکلیف زمین، کمک به موسسات خیریه، اجاره زمین های ورزشی و مسائل مالی دیگر بود بررسی و تصمیماتی اتخاذ شد.

وی گفت: یکی از مصوبه های مهم این جلسه مربوط به بازگشائی خیابان 16 متری محله مهدیه (عبدا.. شاه سابق) بود که به تصویب اعضا مقرر شد شهردار اردبیل با اولویت در سالجاری اقدام به بازگشایی آن نماید.

عضو شورای شهر اردبیل با بیان اینکه یکی دیگر از مصوبات مهم این جلسه صدور مجوز اخذ تسهیلات از بانک شهر تا سقف دویست میلیارد تومان بود، گفت: این اعتبار برای خرید اتوبوس و تقویت ناوگان شهری و خرید تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز شهردای است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up